Spójrz na obrazek. Pierwsze skojarzenie jest jak diagnoza

Co widzisz na obrazku? Odpowiedź jest jak diagnoza
Co widzisz na obrazku? Odpowiedź jest jak diagnoza
Źródło zdjęć: © TikTok | mia_yilin

13.02.2024 20:48, aktual.: 13.02.2024 21:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na prowadzonym przez Mię Yilin koncie na TikToku pojawił się nowy obrazek, na podstawie którego autorka tłumaczy, co o osobowości patrzącego mówi pierwsze skojarzenie. Sprawdź, co widzisz i co to oznacza.

Mia Yilin prowadzi popularne na TikToku konto. Kobieta regularnie publikuje obrazki, które można odczytywać na różne sposoby i tłumaczy, co oznacza np. pierwsze skojarzenie. Jedno z jej najnowszych nagrań także wzbudziło spore zainteresowanie, a obserwatorzy nie do końca byli pewni tego, co zobaczyli. Spójrz więc na obrazek i zapamiętaj pierwsze skojarzenie, a dzięki temu dowiesz się, jaką jesteś osobą.

Sowa

Jeśli po spojrzeniu na obrazek jako pierwszą zobaczyłeś sowę, twoja rodzina i znajomi uważają cię za najbardziej kompetentną i godną zaufania osobę, na którą można liczyć w każdej sytuacji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Chętnie pomagasz innym, niestety często robiąc to kosztem swoich spraw osobistych. To wyczerpujące, jednak nie jesteś w stanie zmienić swojej bezinteresownej natury.

Kot

Jeśli jednak jako pierwszy w oczy rzucił ci się kot, oznacza to, że jesteś tzw. starą duszą, czyli kimś, kto wykazuje zdecydowanie przewyższającą swój wiek dojrzałość i mądrość.

Jesteś też wyjątkowo empatyczny i bardzo intensywnie odczuwasz różne emocje, zarówno swoje, jak i innych ludzi. Szybko i mocno przywiązujesz się do różnych rzeczy i ludzi. Często masz też swoją ulubioną muzykę czy filmy, do których chętnie wracasz.

Weź udział w plebiscycie Top Seriale 2024

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także