Blisko ludziSyn Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka rośnie jak na drożdżach. Szymon dopinguje siostrę w "Tańcu z gwiazdami"

Syn Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka rośnie jak na drożdżach. Szymon dopinguje siostrę w "Tańcu z gwiazdami"

Szymon Bieniuk zmienił się nie do poznania
Szymon Bieniuk zmienił się nie do poznania
Źródło zdjęć: © fot. East News | Artur Zawadzki/REPORTER
Marta Kutkowska

21.09.2021 11:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Oliwia Bieniuk w kilka miesięcy stała się pełnoprawną celebrytką. Córka słynnej aktorki wzbudza wielkie zainteresowanie mediów i publiczności. Czy jej młodszy brat także ma zadatki na gwiazdę?

Oliwia Bieniuk w świecie show-biznesu czuje się jak ryba w wodzie. Decyzja o udziale w "Tańcu z gwiazdami" była strzałem w dziesiątkę. Młodziutka celebrytka coraz lepiej radzi sobie na parkiecie. Jej wczorajszy występ został wysoko oceniony przez jurorów. Wygląda na to, że są duże szanse, by sięgnąć po kryształową kulę. Tymczasem nie tylko Oliwia wzbudza wielkie zainteresowanie prasy plotkarskiej. Kibicujący jej brat Szymon, coraz częściej jest fotografowany przez paparazzi. 

Sławna rodzina

Dzieci Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka właściwie od urodzenia były na ustach wszystkich. Polacy uwielbiali aktorkę i mocno kibicowali związkowi pary. Gdy gwiazda zachorowała, cały kraj zastanawiał się, jak piłkarz poradzi sobie z wychowaniem dzieci. 

- Dopóki Ania żyła, w naszym domu byłem raczej tym dobrym policjantem. To Ania trzymała rygor. Ale teraz musiałem przejąć tę pałeczkę. Chyba nie jestem surowy, ale staram się być konsekwentny. Na przykład wprowadziłem zasadę, że o godzinie 21 wszystkie telewizory mają być wyłączone i dzieciaki idą spać. Bo inaczej na drugi dzień trudno je dobudzić. "Mama jest dla mnie ogromnym wsparciem w prowadzeniu domu. Robi dla nas zakupy i obiady (wspaniale gotuje!). Tata odciąża mnie w logistyce. Przy trójce dzieci mam tak dużo zajęć dodatkowych, że samemu nie dałbym rady tego ogarnąć. Fantastyczne jest to, że oprócz praktycznej pomocy od rodziców, mam też wsparcie emocjonalne. Dzieci są najbardziej zżyte właśnie z moją mamą, która praktycznie u nas mieszka - wyznał Jarosław Bieniuk w wywiadzie dla WeMan.

Szymon Bieniuk - jak zmienił się syn aktorki?

Szymon Bieniuk niedawno skończył 15 lat. Rodzina jest bardzo dumna z chłopca. – Super radzi sobie w szkole. Lubi grać w gry komputerowe. Spotyka się ze znajomymi... Tak jak nastolatek w tym wieku – mówiła Oliwia Bieniuk w wywiadzie dla "Vivy". Według Jarosława Bieniuka to właśnie Szymon jest najbardziej podobny do zmarłej mamy.

Szymon Bieniuk rośnie jak na drożdżach
Szymon Bieniuk rośnie jak na drożdżach© AKPA | AKPA

Wczoraj nastolatek kibicował swojej siostrze na parkiecie. Przez ostatnie lata zmienił się nie do poznania. Teraz jest już młodym mężczyzną, który prawie przerósł znanego tatę. Mamy wrażenie, że zaraz będzie o nim głośno.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (20)
Zobacz także