Trwa ładowanie...
d3dhuz4

Syn Majki Jeżowskiej wziął ślub. Wydarzenie transmitował na Facebooku

Wojciech Jeżowski powiedział sakramentalne "tak" i wyprawił przyjęcie weselne w dobie pandemii. Syn znanej piosenkarki relacjonował wydarzenie w mediach społecznościowych i tym samym dał możliwość uczestnictwa wszystkim, którzy nie mogli mu towarzyszyć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wojciech Jeżowski wziął ślub
Wojciech Jeżowski wziął ślub (East News)
d3dhuz4

Majka Jeżowska od dłuższego czasu wspominała o planowanym ślubie swojego jedynego syna i nie ukrywała, że obawia się nieprzewidzianych wydarzeń spowodowanych pandemią.

Wojciech Jeżowski ożenił się

Na szczęście uroczystość odbyła się, a państwo młodzi postanowili zrelacjonować je na swoich kanałach w mediach społecznościowych. Transmisja ślubu na Facebooku może dla niektórych wydawać się nietypowa i zbędna, jednak w dobie pandemii jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ pozwala wszystkim bliskim młodej pary w jakimś stopniu uczestniczyć w wydarzeniu.

d3dhuz4

Nie dało się ukryć nadzwyczajnych okoliczności ślubu Wojciecha Jeżowskiego. Zakochani oraz świadkowie i goście mieli na sobie maseczki i byli rozsadzeni z zachowaniem odpowiedniego dystansu.

Po wyjściu z urzędu również mieli zasłonięte usta i nos. Jednak mimo tego od wszystkich biła ogromna radość i szczęście. Pochwalamy takie podejście i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

d3dhuz4

Yga Kostrzewa o sytuacji LGBT w Polsce." Trudno żyć w kraju, gdzie można zostać oplutym"

d3dhuz4

Podziel się opinią

Share
d3dhuz4
d3dhuz4