Blisko ludziMajka Jeżowska porównała Andrzeja Dudę do Zenona Martyniuka. Teraz musi się wytłumaczyć

Majka Jeżowska porównała Andrzeja Dudę do Zenona Martyniuka. Teraz musi się wytłumaczyć

Majka Jeżowska o swoim politycznym wpisie
Majka Jeżowska o swoim politycznym wpisie
Źródło zdjęć: © ONS
22.07.2020 14:38, aktualizacja: 01.03.2022 13:36

Chociaż kurz wyborczy już opadł, to niektórzy nadal muszą tłumaczyć się ze swoich mocnych słów. Majka Jeżowska walkę pomiędzy Andrzejem Dudą i Rafałem Trzaskowskim porównała do wykładu Olgi Tokarczuk i sylwestra marzeń z Zenonem Martyniukiem. Teraz tłumaczy, co miała na myśli.

Wybory prezydenckie 2020. Była to jedna z nielicznych tak ostrych i dosadnych kampanii wyborczych w historii. Emocje przed ogłoszeniem wyników podgrzewali internauci oraz celebryci, którzy chętnie wypowiadali się na tematy polityczne i stawali po którejś ze stron.

Majka Jeżowska tłumaczy się ze swojego porównania

Do grona tych osób dołączyła Majka Jeżowska, która po ogłoszeniu wyników napisała na swoim profilu na Facebooku: "Wybieraliśmy wykładem noblowskim Olgi Tokarczuk, a sylwestrem marzeń Zenka Martyniuka. Wygrał Zenek". To porównanie zaczerpnęła od jednego z internautów.

Jej wpis wzbudził wiele kontrowersji. Dzisiaj piosenkarka tłumaczy, co miała na myśli. " Nie obraziłam nikogo. Nie powiedziałam, że to źle ani że to wybór między inteligencją a buractwem. Dla mnie to było wyłącznie porównanie czytania książek i słuchania bardzo prostej muzyki i że ona wygrała. Wygrała najpopularniejsza i najprostsza forma muzyki"- mówiła w rozmowie z "Onet Rano".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (382)
Zobacz także