Trwa ładowanie...

Szczyt NATO w Londynie. Królowa Elżbieta II urządziła przyjęcie w Pałacu Buckingham

W Pałacu Buckingham rozpoczęło się przyjęcie urządzone przez brytyjską królową Elżbietę II. Stawili się na nim najważniejsi przedstawiciele państw członkowskich NATO. Spotkanie rozpoczęło jubileuszowy szczyt z okazji 70-lecia Sojuszu Północnoatlantyckiego. Na czele polskiej delegacji stoi prezydent Andrzej Duda razem z żoną Agatą Kornhauser-Dudą.

Share
Szczyt NATO w Londynie. Królowa Elżbieta II urządziła przyjęcie w Pałacu Buckingham
Źródło: Getty Images
d4cgbc3

Inauguracją szczytu NATO jest uroczyste przyjęcie, które wydaje królowa Elżbieta II w Pałacu Buckingham. Później w rezydencji i biurze premiera Wielkiej Brytanii odbywa się robocza kolacja, na którą liderów państw Sojuszu Północnoatlantyckiego zaprosił szef brytyjskiego rządu Boris Johnson.

Przyjęcie Elżbieta II w Pałacu Buckingham

Królowa Elżbieta II zaprosiła do swoje rezydencji przywódców państw członkowskich NATO. Z tej okazji dwukrotnie zmieniała swoje kreacje. Podczas prywatnych audiencji miała na sobie beżową, klasyczną garsonkę. Stylizację uzupełniła o czarną torebkę i pantofle. Jak zwykle postawiła na swój znak firmowy, czyli usta podkreślone ognistoczerwoną szminką.

d4cgbc3

Podczas przyjęcia również miała na sobie garsonkę, lecz w bardziej finezyjny wzór. Błękitno-zielony odcień wyróżniał królową Elżbietę z tłumu. Ciekawe jest to, że monarchini postanowiła jednak nie zmieniać dodatków do kreacji i pozostała przy tym samym makijażu.

Getty Images
Źródło: Getty Images
Getty Images
Źródło: Getty Images

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Ona vs on u… fryzjera

d4cgbc3

Podziel się opinią

Share
d4cgbc3
d4cgbc3