Blisko ludziTak Agnieszka Hyży wyglądała podczas komunii synów męża. Biel i rozporek w kremowej sukience

Tak Agnieszka Hyży wyglądała podczas komunii synów męża. Biel i rozporek w kremowej sukience

Agnieszka Hyży
Agnieszka Hyży
Źródło zdjęć: © AKPA
21.05.2022 14:48, aktualizacja: 21.05.2022 16:17

Sezon komunijny to szczególny czas nie tylko dla samych dzieci, lecz także ich bliskich. Wiele kobiet z tej okazji szykuje specjalne stylizacje. Agnieszka Hyży, wybierając się na komunię synów Grzegorza, postawiła na klasykę z nutą ekstrawagancji.

Za Agnieszką Hyży dość ważny dzień. Odbyła się bowiem komunia synów jej męża z pierwszego małżeństwa. Maja i Grzegorz przez dość długi czas mieli niezwykle napiętą relację. Tego dnia jednak zachowali dyplomację i uczestniczyli w ważnym dla chłopców momencie. Na uroczystości pojawiła się również Agnieszka wraz ze swoją córką. Dziennikarka postawiła na klasyczną i elegancką stylizację.

Agnieszka Hyży w stonowanej kreacji

Komunia synów Mai i Grzegorza Hyży, maj 2022
Komunia synów Mai i Grzegorza Hyży, maj 2022 © AKPA | AKPA

Komunijna moda ma pewne ramy, które wzięła pod uwagę Agnieszka Hyży. Stroniąc od krzykliwych kolorów, postawiła na beż oraz biel, które zawsze świetnie się sprawdzają w takich okolicznościach. Aby nie było całkiem prosto, celebrytka wybrała model sukienki z efektownym, oryginalnym rozcięciem. Na uwagę zasługuje również jej góra, która całkowicie odsłaniała jedno ramię.

Kolor sukienki oraz oversie'owej marynarki podkreślił opaleniznę Agnieszki. Do całości zostały dobrane szpilki oraz torebka w podobnych odcieniach. Całość prezentowała się schludnie i elegancko, ale jednocześnie niesztampowo.

Komunia synów Mai i Grzegorza Hyży, maj 2022
Komunia synów Mai i Grzegorza Hyży, maj 2022 © AKPA | AKPA

Biała marynarka to najwyraźniej jeden z bardziej lubianych przez celebrytkę elementów garderoby. Mogliśmy ją bowiem zobaczyć już wcześniej w innej stylizacji. Agnieszka połączyła ją wówczas z cekinową sukienką mini o różowym odcieniu, stwarzając iście imprezową kreację.

Agnieszka Hyży stawia na klasyczną elegancję

Przeglądając Instagram Agnieszki Hyży zauważymy, że w jej szafie nie brakuje klasyków. Oprócz wspomnianej białej marynarki często wybiera klasyczne swetry oraz jednokolorowe sukienki. Aby dodać więcej szaleństwa, decyduje się również na kwieciste wzory. Niemniej, widać, że beż, biel, czerwień oraz czerń w monochromatycznych wydaniach to coś, co sprawdza się w przypadku Agnieszki zawsze, gdy mowa o ważniejszych wyjściach.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta