Trwa ładowanie...

Test obrazkowy, który określa twój charakter. Podświadomości nie oszukasz

Niektóre testy możesz oszukać - pytania są tendencyjne i często sugerują „poprawne” odpowiedzi. Choć ta „poprawność” nie do końca jest jednoznaczna, bo ma określać nasz charakter, a nie zapewnić dobrą ocenę.

Share
Test obrazkowy, który określa twój charakter. Podświadomości nie oszukaszŹródło: 123RF
d3fqwnh

Jednak można próbować trafić w odpowiedź, która naszym zdaniem wydaje się bardziej akceptowalna, lepsza. Natomiast psychotesty, jak ten poniżej, sięgają do naszej podświadomości i uwydatniają prawdziwe oblicze.

Przed sobą masz obrazek, na który wystarczy spojrzeć, by system skojarzeń w głowie obnażył twój charakter. Nie ma tu dobrych czy złych odpowiedzi, więc nie kombinuj, tylko rzuć okiem na grafikę dosłownie przez sekundę. Który obiekt zobaczyłeś pierwszy?

ftwinsane.com
Źródło: ftwinsane.com

Dziewczynka
Ludzie odbierają cię jako uroczą, ale i tajemniczą osobę. Twoją olbrzymią zaletą jest kreatywność. W związkach nie zawsze odkrywasz wszystkie karty, dawkujesz uczucia, ale są one bardzo głębokie. Zawsze masz swoje zdanie i twoje otoczenie to docenia. Ludzie z uwagą i lekką zazdrością patrzą na twoje poczynania, ale nie czujesz szczególnej presji z tego powodu.

d3fqwnh

Czaszka
Zauważenie czaszki jako pierwszej wcale nie oznacza, że wszędzie widzisz śmierć. Wręcz przeciwnie. Masz dobre serce, choć wydaje ci się, że zbyt miękkie. Zawsze wysłuchasz opinii oraz rad innych i wyciągniesz z nich dla siebie konstruktywne wnioski. To pomaga ci szybko adaptować się w nowym środowisku. Rozbudowana empatia pozwala ci lepiej rozumieć ludzi i w podejmowaniu decyzji kierujesz się dobrocią.

Drzewa
Jesteś osobą o wielu namiętnościach. Pasja i zaangażowanie to twoje dominujące cechy. Ludzie cenią cię za poczucie humoru i lekkość bycia, przez co lubią twoje towarzystwo. Wychodzisz z inicjatywą, podejmujesz działanie i nie masz problemu z zaangażowaniem otoczenia w twoje przedsięwzięcia. Można ci zaufać.

Dziecko
Jeśli dostrzegasz chłopca z głębi tła w pierwszej kolejności, oznacza to, że możesz mieć lęki przed samotnością. Potrzebujesz ludzi w swoim otoczeniu właściwie przez całą dobę. Oznacza to nie tyle nieporadność, ile potrzebę wsparcia w każdej chwili, swoistego koła ratunkowego na wszelki wypadek.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3fqwnh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fqwnh
d3fqwnh