Trwa ładowanie...

To była jedna z najważniejszych rozmów. Tak księżna Diana powiedziała Williamowi o romansie ojca

Księżna Diana nigdy nie zapomniała, że przede wszystkim jest matką i dbała o to, by jej dzieci rozumiały sytuację, w jakiej znalazła się ich rodzina. Kiedy przyszedł czas, Diana wyjaśniła starszemu synkowi, że jego tata kocha inną kobietę. Nikt inny nie wyjaśniłby tego tak delikatnie, jak ona.

Share
To była jedna z najważniejszych rozmów. Tak księżna Diana powiedziała Williamowi o romansie ojca
Źródło: East News
dozabpd

W ostatnim czasie zarówno książę William, jak i książę Harry wielokrotnie wypowiadali się na temat ich zmarłej przed dwudziestoma laty matki. I chociaż rozwód Diany i księcia Karola nie odcisnął się na psychice starszego syna w takim stopniu, jak miało to miejsce w przypadku Harry'ego, było kilka takich rozmów, które William zapamięta do końca życia. Jedna z nich dotyczyła romansu jego ojca z księżną Kornwalii, Kamilą Parker-Bowles.

Diana przeprowadziła poważną rozmowę z synem, kiedy ten miał 13 lat. Uznała, że jest na tyle dorosły, by zrozumieć, czym jest romans. – Powiedziałam Williamowi: jeśli znajdziesz kogoś, kogo pokochasz, musisz się tego trzymać i dbać o to – zrelacjonowała potem rozmowę w wywiadzie udzielonym BBC w 1995 roku. – A jeśli będziesz miał tyle szczęścia, by znaleźć kogoś, kto pokocha ciebie, musisz to chronić – dodała.

dozabpd

Diana i Karol byli w separacji od 1992 roku. W tym samym wywiadzie księżna wygłosiła pamiętne słowa, że "było ich troje w tym małżeństwie, a więc trochę za ciasno". Wówczas jeszcze nie planowała rozwodu z mężem, doszło do niego dopiero 28 sierpnia 1996 roku, po listach, jakie wysłała jej i Karolowi królowa Elżbieta.
Wszystko wskazuje na to, że młody książę William wziął sobie głęboko do serca porady matki. Jego związek z równie uwielbianą, co niegdyś Diana, księżną Kate kwitnie, a wiosną przyszłego roku para powita na świecie kolejne, trzecie już dziecko.

Zobacz też: Rozenek wspomina śmierć Diany: "Byłam w Monachium, cała restauracja zamarła"

Zależy Ci na dobrym wyglądzie, ale masz ograniczony budżet? Zobacz, jakie zniżki oferuje strona Elnino Parfum kody rabatowe.

dozabpd

Podziel się opinią

Share
dozabpd
dozabpd