Trwa ładowanie...
d3czalp

"To była piękna kobieta". Rozenek odpiera krytykę fanki

Małgorzata Rozenek przesadza z zabiegami upiększającymi? Tak twierdzą niektórzy internauci. Po kolejnej fali krytyki gwiazda odpowiada fance: "Proponuję, żebyś się nie męczyła i opuściła to miejsce".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek odpowiada na krytykę fanki.
Małgorzata Rozenek odpowiada na krytykę fanki. (Instagram.com)
d3czalp

Gwiazda opublikowała na Instagramie filmik, w którym zachęca do zgłaszania się do swojego nowego programu, który, podobnie jak "Projekt Lady", będzie polegał na pokazywaniu metamorfoz uczestników – tym razem zmiany nie będą jednak dotyczyć manier, a urody. Kilkuminutowe wystąpienie Małgorzaty Rozenek-Majdan z dużym zbliżeniem na jej twarz stało się okazją do komentarzy na temat jej urody. Jak się okazuje, niektórzy internauci są zdania, że prezenterka przesadza z zabiegami medycyny estetycznej.

– To była piękna kobieta. Nie mogę patrzeć, co ze sobą robi. Upiększanie ma swoje granice smaku. Urody nie da się zatrzymać, ale klasę można mieć przez całe życie – napisała jedna z osób. – A była kiedyś pani taka ładna... Po co tyle tego poprawiania? – zawtórowała jej inna.

d3czalp

– Oglądałam niedawno Perfekcyjną Panią Domu i pięknie tam pani wyglądała. Tak naturalnie, bardzo z klasą. A teraz, cóż... Ciężko na panią patrzeć z bliska. Naprawdę, tak sztuczna i napompowana twarz, że aż przykro – podzieliła się swoją opinią internautka, przedstawiająca się jako Ania. – Zawsze mnie to zastanawia, czy kobieta robiąca sobie takie zabiegi, naprawdę nie widzi, że wygląda gorzej? Oczywiście, trzeba o siebie dbać, można sobie coś poprawić od czasu do czasu, ale pani już dawno przekroczyła granicę dobrego smaku – zakończyła dobitnie.

Po tym druzgocącym komentarzu Małgorzata Rozenek postanowiła zareagować. – Aniu, proponuję zatem, żebyś się dłużej nie męczyła i opuściła to miejsce, bo tu będzie dużo okazji do oglądania mnie z bliska – napisała gwiazda na Instagramie.

Wielu internautów broniło swojej idolki. – Takie uszczypliwe komentarze zazwyczaj piszą osoby młodsze, które młodsze są tylko wiekiem od Małgorzaty Rozenek, bo z wyglądu niestety wyglądają dużo starzej i zazdrość je zżera – napisał jedna z fanek.

d3czalp

– A co ma kobieta zrobić, jest osobą medialną. I chce jakoś wyglądać. A ma na upiększanie, to sobie robi. Sam chodzę do lekarza medycyny estetycznej. Jak się ma na to, szkoda się starzeć z godnością. Polecam, to dobrze działa na samopoczucie – napisał internauta o imieniu Piotr.

Małgorzata Rozenek od dawna jest krytykowana za domniemane operacje plastyczne. Sama gwiazda przyznała już jakiś czas temu, że lubi zabiegi upiększające i zachęcała nawet fanki do skorzystania z promocji w swojej ulubionej klinice medycyny estetycznej. Rozenek miała w niej podobno korzystać z tzw. zabiegów "anti-ageing", przeciwdziałających starzeniu się skóry.

Zobacz też: Rozenek będzie konkurencją dla Chodakowskiej i Lewandowskiej. Może zarobić miliony

d3czalp

Podziel się opinią

Share

d3czalp

d3czalp