Blisko ludziTo koniec jednego z biznesów Anny Lewandowskiej? Informacje obiegły sieć

To koniec jednego z biznesów Anny Lewandowskiej? Informacje obiegły sieć

Anna Lewandowska musiała zamknąć kawiarnię na Wilanowie?
Anna Lewandowska musiała zamknąć kawiarnię na Wilanowie?
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

25.10.2021 15:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trenerka prawdopodobnie musiała podjąć trudną decyzję o zamknięciu jednego ze swoich projektów. Warszawski portal podaje możliwą przyczynę tego postanowienia, z którym musi zmierzyć się wiele przedsiębiorców na Wilanowie.

Anna Lewandowska to już nie tylko znana polska trenerka, lecz także rozpoznawalna bizneswoman, która prowadzi kilka własnych marek. Niestety nie każdy projekt może przetrwać próbę czasu. W sieci pojawiła się informacja o zamknięciu jednego z gastronomicznych lokali należących do Lewandowskiej.

Kawiarnia Anny Lewandowskiej w Wilanowie została zamknięta?

Według serwisu portalwarszawski.com, kawiarnia "Healthy Store Foods By Ann" została zamknięta na dobre. Tę informację możemy potwierdzić wpisując nazwę lokalu w wyszukiwarce Google. Według danych zgromadzonych przez wspomniany portal, nie jest to jedyne miejsce, które właśnie się zamknęło w tej prestiżowej dzielnicy.

Obraz
© Google Maps

- Uważam, że wszystko rozbija się o ceny. Najem lokali w Wilanowie jest bardzo wysoki, przez to ceny w restauracjach są równie wysokie, a to powoduje mniej klientów - komentuje sprawę jeden z mieszkańców Wilanowa w rozmowie z portalwarszawski.pl

Wciąż jednak brakuje najważniejszego komentarza, czyli wypowiedzi samej Anny Lewandowskiej. Czy to koniec jej kawiarni? A może zostanie przeniesiona do innej lokalizacji?

To nie jedyny biznes Anny Lewandowskiej

Trenerka potrafiła właściwie wykorzystać swoje pięć minut - w połączeniu z ciężką pracą Lewandowska stworzyła wielopłaszczyznowy biznes. Oprócz wspomnianej kawiarni, gwiazda fitnessu posiada własną treningową aplikację, catering dietetyczny, markę kosmetyków i perfum. "By Ann" to wciąż rozrastający się interes. Do tego m.in. dochodzą organizowane obozy, które zawsze skupiają uwagę wielu polskich celebrytów. Anna łączy prowadzenie rozwijającej się marki z byciem mamą - wspólnie z Robertem Lewandowskim wychowuje dwie córki; Laurę i Klarę.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (384)
Zobacz także