Trwa ładowanie...

To koniec jednego z biznesów Anny Lewandowskiej? Informacje obiegły sieć

Trenerka prawdopodobnie musiała podjąć trudną decyzję o zamknięciu jednego ze swoich projektów. Warszawski portal podaje możliwą przyczynę tego postanowienia, z którym musi zmierzyć się wiele przedsiębiorców na Wilanowie.

Share
Anna Lewandowska musiała zamknąć kawiarnię na Wilanowie? Anna Lewandowska musiała zamknąć kawiarnię na Wilanowie? Źródło: AKPA, fot: AKPA
d3z52bi

Anna Lewandowska to już nie tylko znana polska trenerka, lecz także rozpoznawalna bizneswoman, która prowadzi kilka własnych marek. Niestety nie każdy projekt może przetrwać próbę czasu. W sieci pojawiła się informacja o zamknięciu jednego z gastronomicznych lokali należących do Lewandowskiej.

Kawiarnia Anny Lewandowskiej w Wilanowie została zamknięta?

Według serwisu portalwarszawski.com, kawiarnia "Healthy Store Foods By Ann" została zamknięta na dobre. Tę informację możemy potwierdzić wpisując nazwę lokalu w wyszukiwarce Google. Według danych zgromadzonych przez wspomniany portal, nie jest to jedyne miejsce, które właśnie się zamknęło w tej prestiżowej dzielnicy.

Kawiarnia Anny Lewandowskiej zamknięta Google Maps
Źródło: Google Maps

- Uważam, że wszystko rozbija się o ceny. Najem lokali w Wilanowie jest bardzo wysoki, przez to ceny w restauracjach są równie wysokie, a to powoduje mniej klientów - komentuje sprawę jeden z mieszkańców Wilanowa w rozmowie z portalwarszawski.pl

d3z52bi

Wciąż jednak brakuje najważniejszego komentarza, czyli wypowiedzi samej Anny Lewandowskiej. Czy to koniec jej kawiarni? A może zostanie przeniesiona do innej lokalizacji?

To nie jedyny biznes Anny Lewandowskiej

Trenerka potrafiła właściwie wykorzystać swoje pięć minut - w połączeniu z ciężką pracą Lewandowska stworzyła wielopłaszczyznowy biznes. Oprócz wspomnianej kawiarni, gwiazda fitnessu posiada własną treningową aplikację, catering dietetyczny, markę kosmetyków i perfum. "By Ann" to wciąż rozrastający się interes. Do tego m.in. dochodzą organizowane obozy, które zawsze skupiają uwagę wielu polskich celebrytów. Anna łączy prowadzenie rozwijającej się marki z byciem mamą - wspólnie z Robertem Lewandowskim wychowuje dwie córki; Laurę i Klarę.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Imperium biznesowe Anny i Roberta Lewandowskich. Są inwestorami ponad 30 projektów

d3z52bi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3z52bi
d3z52bi