Trwa ładowanie...
d41j1cp
Informacja prasowa
miszmasz

Trendy ślubne 2018 – sprawdź, co będzie modne!

Branża ślubna zmienia się dynamicznie, a każdy kolejny sezon wyznacza nowe trendy. Co będzie modne w 2018 roku? Jakie kreacje ślubne, fryzury i dodatki będą wybierać przyszłe panny młode? Na te i inne pytania odpowiemy w niniejszym artykule.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trendy ślubne 2018 – sprawdź, co będzie modne!
(Unsplash)
d41j1cp

Ślub w plenerze i…?
W 2018 roku coraz więcej par zdecyduje się na romantyczny ślub plenerowy w otoczeniu przyrody – przysięgę składać będziemy w uroczych zagajnikach, na plaży czy leśnej polanie. To oznacza zdecydowanie bardziej romantyczne i lekkie wesela. Zmienią się także dekoracje – ciężkie obrusy i intensywne kolory kwiatów zastąpią subtelne ozdoby w odcieniach bieli, brzoskwini i koralu. Na stołach staną delikatne wiązanki kwiatów, a kreacji panny młodej daleko będzie do tak modnych jeszcze kilka lat temu, balowych sukni typu księżniczka.

Nowoczesny minimalizm
Moda na minimalizm, która na dobre zagościła w naszych domach, nie ominęła branży ślubnej. W tym roku również podczas organizacji wesela kierować się będziemy zasadą „mniej znaczy lepiej”. W praktyce oznacza to skromniejsze i bardziej eleganckie kreacje ślubne, fryzurę panny młodej, dodatki i wystrój weselnej sali. Unikać będziemy przepychu, nadmiaru kolorów i form, stawiać zaś na naturalny, romantyczny charakter ślubnych i weselnych dekoracji.

Ozdoby 3D
To absolutny hit 2018 roku, w którym to nie bukiet panny młodej przyciągać będzie uwagę i wzrok zgromadzonych na przyjęciu gości, a dodatki powłóczystej sukni ślubnej w formie trójwymiarowych kwiatów. Taka kreacja podkreśli dziewczęcy urok panny młodej, która jednocześnie doskonale obejdzie się bez dodatkowych ozdób i akcesoriów.

d41j1cp

Candy bar
Bez względu na to, czy para młoda zdecyduje się na candy bar z muffinami, pączkami, cukierkami, ciasteczkami czy lodami, jedno jest pewne – to „must have” rozpoczynającego się sezonu. Ułożone na paterze słodkości będą ciekawą, oryginalną alternatywą dla tradycyjnego, weselnego tortu.

Natural beauty
W tym roku ślubny makijaż i fryzura będą zdecydowanie skromniejsze niż w latach poprzednich, a ich główne zadanie to upiększenie panny młodej w taki sposób, by wydobyć i podkreślić jej naturalne piękno. Stawiać będziemy więc na rozświetlający, naturalny make-up, który sprawi, że cera prezentuje się świeżo i młodo, jednocześnie podkreślając… rzęsy, których wygląd będzie miał w tym sezonie ogromne znaczenie. Naturalny będzie nie tylko make-up panny młodej, ale także jej fryzura – zamiast ozdobnych koków i typowych, ślubnych upięć, wybierać należy luźne, romantyczne uczesania.

Inspiracje
Inspiracji i porad ze ślubnymi trendami szukać polecamy przede wszystkim w sieci – z pomocą przyjdą nam zarówno zagraniczne, jak i polskie strony internetowe związane z branżą ślubną. Skorzystać warto m.in. z platformy Wedding.pl, która umożliwia zapoznanie się z ofertą lokalnych, weselnych usługodawców: fotografów, kamerzystów, zespołów itd. Dodatkowo na stronie pobrać możemy bezpłatny Organizer Ślubny – aplikację, która pomoże nam zapanować nad ślubnymi przygotowaniami.

Foto: Unsplash.com

d41j1cp

Podziel się opinią

Share
d41j1cp
d41j1cp