Trwa ładowanie...
Megafon.pl
ellen degeneres
05-03-2014 18:21

Tysiąc dolarów napiwku za oscarowe pizze

Mężczyzna, który dostarczył pizze na oscarową galę otrzymał od Ellen DeGeneres tysiąc dolarów napiwku.

Tysiąc dolarów napiwku za oscarowe pizzeŹródło: AFP
dxljsxy
dxljsxy

Mężczyzna, który dostarczył pizze na oscarową galę otrzymał od Ellen DeGeneres tysiąc dolarów napiwku. Niewtajemniczony wcześniej Edgar Martirosyan niespodziewanie pojawił się w Dolby Theatre w Los Angeles. Pracownik pizzerii miał dostarczyć jedzenie dla producentów, wtedy jednak pojawiła się DeGeneres i go zaskoczyła. - Powiedziałaś, żebym poszedł za Tobą, więc tak zrobiłem i nagle zorientowałem się, że jestem na scenie - opowiadał dzień później w talk show Ellen. - To był prawdziwy szok.

Martirosyan i DeGeneres następnie rozdali kawałki pizzy największym gwiazdom kina, w tym Bradowi Pittowi, Jaredowi Leto czy Meryl Streep.

Później gospodyni zebrała od kilkorga zgromadzonych w tym producenta i szefa Miramax Harveya Weinsteina, pieniądze na zapłatę i napiwek. Do zebranych 600 dolarów dołożyła od siebie 400 i w ten sposób chłopak zarobił za dostawę tysiąc dolarów.

dxljsxy

Pomysł całej akcji wyszedł od Ellen DeGeneres. Choć producenci zasugerowali aktora, ta nie zgodziła się, chciała bowiem by wyszło naturalnie i spontanicznie. -
Ten facet nie może wiedzieć, że pojawi się na rozdaniu nagród Akademii - uparła się.

Ceremonia odbyła się 2 marca.

(Megafon.pl/ma)

dxljsxy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxljsxy