Trwa ładowanie...
dfhdumm

Ubrania Audrey Hepburn zostały wystawione na aukcję

Lubisz styl Audrey Hepburn? To wiadomość, która może ciebie zainteresować! Rodzina aktorki postanowiła wystawić na aukcję jej ubrania i dodatki, wśród których znalazło się kilka przepięknych projektów stworzonych przez jej wieloletniego przyjaciela Huberta de Givenchy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ubrania Audrey Hepburn zostały wystawione na aukcję
(Pixabay.com, Fot: CC0 Public Domain)
dfhdumm

Styl Audrey Hepburn stał się źródłem inspiracji dla kobiet w każdym wieku. Jej sukienki, okrycia wierzchnie i żakiety charakteryzują się prostotą, elegancją i ponadczasowością, co sprawia, że niezależnie od wiodących trendów szalejemy na ich punkcie. Licytacja organizowana przez angielski dom aukcyjny Christie's odbędzie się 24 września w Londynie.

W kolekcji znajdziemy np. trencz od Burberry i miętową koktajlową sukienkę. Warto jednak dodać, że na aukcji pojawią się nie tylko ubrania, ale i cenne przedmioty należące do aktorki. Należą do nich m.in. turkusowy atrament, którego używała do robienia notatek i oryginalny egzemplarz scenariusza filmu "Śniadanie u Tiffany'ego". Przewiduje się, że zostanie sprzedany za około 380 tysięcy złotych.

   elle.com

- Dla osób, które wezmą udział w aukcji, przygotowaliśmy starannie wyselekcjonowaną kolekcję ubrań i przedmiotów Audrey - powiedzieli synowie aktorki, Luca Dotti i Sean Hepburn Ferrer. - To zaszczyt móc współpracować z Christie's. Chcemy dzielić się duchem i stylem naszej matki - dodali.

dfhdumm

Przypomnijmy, że nie będzie to pierwsza licytacja przedmiotów Audrey. W 2006 roku jej czarną satynową suknię pochodzącą z filmu "Śniadanie u Tiffany'ego" sprzedano za niecałe 2,2 miliona złotych! Co ciekawe, przewidywano, że zostanie kupiona za około 330 tysięcy złotych. Tej aukcji też wróżymy ogromny sukces.

   elle.com

Polecamy także: Karlie Kloss jako Marilyn Monroe i Audrey Hepburn w reklamie Swarovski

dfhdumm

Podziel się opinią

Share

dfhdumm

dfhdumm