Ujawniła, ilu miała partnerów łóżkowych. "Niczego nie żałuję"

Monika Chwajoł otworzyła się na temat seksu
Monika Chwajoł otworzyła się na temat seksu
Źródło zdjęć: © AKPA

09.12.2023 10:38, aktual.: 09.12.2023 11:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Monika Chwajoł zaskoczyła wyznaniem na temat seksu. - Jestem doskonałym przykładem na to, że można mieć całe lata tylko jednego partnera i cieszyć się naprawdę fantastycznym życiem erotycznym - ujawniła. Z mężem jest od 30 lat.

Monika Chwajoł była jedną z bohaterek w popularnym programie "Królowe życia", w którym występowała przez dwa sezony. Zdobyła sławę również jako wokalistka disco polo.

Monika Chwajoł o gadżetach erotycznych. "Nie kręcą nas"

Celebrytka chętnie udziela wywiadów i nie stroni od intymnych tematów. Niedawno w rozmowie z "Super Expressem" wyznała prawdę o tym, jak wygląda jej życie łóżkowe. – Seks z mężem ciągle jest ogromną przyjemnością. Pod względem preferencji łóżkowych dopasowaliśmy się z Jackiem jak przysłowiowe dwie połówki jabłka - opowiadała.

Chwajoł przyznała też, że "nie kręcą ich" gadżety erotyczne. - Jesteśmy jeszcze w takim wieku i mamy takie temperamenty, że nie musimy się w żaden sztuczny sposób pobudzać, a bliskość jest dla nas niewymuszona. Wynika z pragnień nas obojga i to jest naprawdę piękne - mówiła.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- Chyba wybuchłabym śmiechem, jakbym odpaliła w sypialni jakiś wibrator, bo te rzeczy kupuje się raczej dla żartu na jakieś okrągłe urodziny - dodała piosenkarka. Według niej gadżety są "fajną sprawą dla samotnych", sama jednak nie planuje po nie sięgać.

Ujawniła liczbę partnerów seksualnych. "Niczego nie żałuję"

Monika Chwajoł podkreśliła, że ani ona, ani jej mąż, nie wstydzą się swoich fantazji w łóżku i poza nim. - W młodości nie byłam tak odważna jak teraz. Po trzydziestce dochodzi się do takiego etapu, że nabiera się świadomości swojego ciała i w jaki sposób otrzymać największą rozkosz od partnera. Nie kręci mnie zdrada, bo od ukochanego otrzymuję wszystko, czego pragnę. W tej kwestii jestem tradycjonalistką - czytamy w "Super Expressie".

Piosenkarka zaskoczyła też wyznaniem na temat liczby partnerów łóżkowych. - Jeśli chodzi o seks, nie miałam innych mężczyzn niż mój mąż, ale niczego nie żałuję. Jestem doskonałym przykładem na to, że można mieć całe lata tylko jednego partnera i cieszyć się naprawdę fantastycznym życiem erotycznym. Mieliśmy to szczęście, że dopasowaliśmy się pod każdym względem. U nas nigdy nie ma nudy. Naprawdę niewiele potrzeba, żeby mieć udany seks - podsumowała.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (339)
Zobacz także