UrodaCiało i twarzRegenerum do rzęs – opinie i działanie. Jakie ma właściwości Regenerum do rzęs?

Regenerum do rzęs – opinie i działanie. Jakie ma właściwości Regenerum do rzęs?

Regenerum do rzęs i brwi skutecznie pozwala na uzyskanie pięknej oprawy oczu.
Regenerum do rzęs i brwi skutecznie pozwala na uzyskanie pięknej oprawy oczu.
Źródło zdjęć: © Getty Images
jwrobel
02.06.2020 11:40, aktualizacja: 01.03.2022 13:22

Długie rzęsy oraz gęste brwi to marzenie wielu kobiet. Dobra kondycja włosów zależy przede wszystkim od trybu życia i sposobu odżywiania, ale na szczęście istnieją sposoby na wzmocnienie i odżywienie włosów. Jednym z nich jest regenerujące serum do rzęs i brwi marki Aflofarm - Regenerum. Jest to serum przeznaczone do rzęs oraz brwi, wzmacniające i pobudzające wzrost włosków. Dostępne jest w formie odżywki z eyelinerem do stosowania na linię rzęs oraz w formie serum ze szczoteczką do stosowania na rzęsy oraz brwi. Najlepsze efekty daje jednoczesne stosowanie obydwu produktów. Jak działa Regenerum i jak je stosować? Co ma w swoim składzie serum?

Regenerum do rzęs – opis działania

Serum odżywcze do rzęs i brwi Regenerum regeneruje włoski i przyspiesza porost nowych, co pozytywnie wpływa na ogólną kondycję oraz wygląd brwi i rzęs. Regularne stosowanie sprawia, że rzęsy oraz brwi stają się dłuższe i grubsze, a dzięki temu, że przestają wypadać - również zagęszczone. Dodatkowo, stosowanie serum pozwala na delikatne przyciemnienie rzęs oraz brwi. Regenerum do rzęs i brwi to tak naprawdę dwa preparaty: serum w eyelinerze do rzęs oraz serum ze szczoteczką do brwi i rzęs. Formuły preparatów uzupełniają się i pozwalają na osiągnięcie najlepszych efektów.

Co daje stosowanie serum regeneracyjnego do rzęs w eyelinerze?

  • Stymuluje wzrost rzęs,
  • Pogrubia rzęsy,
  • Zagęszcza rzęsy,
  • Pielęgnuje okolice oczu, nawilża i koi.

Podobne działanie ma serum ze szczoteczką przeznaczone do rzęs i brwi:

  • Zmniejsza wypadanie włosków,
  • Stymuluje wzrost wydłużając i zagęszczając brwi i rzęsy,
  • Wzmacnia strukturę włosków,
  • Przyciemnia brwi i rzęsy,
  • Poprawia nawilżenie włosów,

Uelastycznia włoski.

Jak stosować Regenerum do rzęs?

Regenerum do rzęs i brwi, dzięki wygodnym aplikatorom w formie eyelinera oraz szczoteczki, jest bardzo łatwe w użytkowaniu. Przed nałożeniem serum należy dokładnie zmyć makijaż oczu. Jest to niezwykle ważne, ponieważ preparat mógłby wchodzić w reakcje z kosmetykami, powodując podrażnienie lub wystąpienie reakcji alergicznej.

Odżywkę w eyelinerze aplikuje się za pomocą pędzelka bezpośrednio u nasady rzęs. Drugim krokiem jest nałożenie serum za pomocą szczoteczki na całą długość rzęs oraz na brwi. Nakłada się je na rzęsy, w taki sam sposób, jak nakłada się tusz, a także na brwi.

Na początku kuracji serum należy stosować codziennie wieczorem przed snem, a po osiągnięciu oczekiwanych efektów dla ich podtrzymania zaleca się nakładanie serum raz lub dwa razy w tygodniu. Serum należy stosować jedynie zgodnie z przeznaczeniem. Preparat trzeba przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Temperatura przechowywania preparatu to maksymalnie 25°C, nie można go schładzać ani zamrażać. Nie należy stosować odżywki po upływie terminu ważności.

Regenerum do rzęs - opinie i przeciwwskazania do stosowania

Serum Regenerum cieszy się dobrymi opiniami użytkowniczek. Panie stosujące odżywkę zauważają pierwsze efekty już po około 2 tygodniach, chociaż niektóre muszą czekać na efekty dłużej, co niestety działa zniechęcająco. Wszystkie podkreślają jednak, że serum trzeba stosować regularnie – bez codziennego nakładania odżywki na rzęsy i brwi nie można spodziewać się oczekiwanego wzrostu włosków. Serum regeneracyjnego do rzęs nie powinny stosować osoby, które są uczulone lub nadwrażliwe na którykolwiek składnik preparatu. Należy przerwać stosowanie, jeśli wystąpią jakiekolwiek niepokojące dolegliwości, na przykład podrażnienie, pieczenie oczu czy zaczerwienienie skóry powiek. Regenerum do rzęs i brwi mogą stosować osoby noszące okulary oraz soczewki kontaktowe. Nie ma przeciwwskazań do stosowania odżywki przez kobiety w ciąży lub matki karmiące piersią.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także