Trwa ładowanie...
d3yymk1

VI edycja Warsaw Fashion Weekend za nami

Wiosenna edycja Warsaw Fashion Weekend, która odbywała się w dniach 4 – 6 kwietnia w Warszawie, już za nami. Tym razem, poza polskimi projektantami, licznie zgromadzonej publiczności pokazali się także projektanci z Danii. Największym zaskoczeniem był natomiast pokaz Macieja Zienia

d3yymk1
d3yymk1

Wiosenna edycja Warsaw Fashion Weekend, która odbywała się w dniach 4 – 6 kwietnia w Warszawie, już za nami. Tym razem, poza polskimi projektantami, licznie zgromadzonej publiczności pokazali się także projektanci z Danii. Największym zaskoczeniem był natomiast pokaz Macieja Zienia, który do tej pory kojarzony był raczej ze znacznie mniej przystępnymi propozycjami. Kolejnym zaskoczeniem okazała się Kamila Szczawińska, którą do tej pory mieliśmy okazję oglądać w zupełnie innej roli, a tym razem sprawdziła się jako prowadząca VI WFW.

Osoby odwiedzające w tych dniach warszawskie Centrum Expo mogły nie tylko obejrzeć propozycje wielu projektantów, ale też zrobić zakupy! Zachęcały do nich stoiskami marek, prezentujących swoje różnorodne dzieła: ubrania, biżuterię, torebki, okulary, a nawet muchy. Podczas tej edycji WFW spotkać można było m. in. takie marki jak Dear John, StaffByMaff, Unisono, BezAle, reykjavik district, bowstyle, polanka, messei czy mana mana.

Ciekawym pomysłem okazało się stworzenie dwóch dodatkowych stref: KIDS oraz DESIGN. W strefie KIDS oglądać można było piękne zabawki, ubrania dla dzieci czy elementy wystroju dziecięcego pokoju. Nam szczególnie wpadło w oko stoisko marki Boginie Przy Maszynie. Młoda marka, stworzona przez równie młode mamy, pełne zapału i energii.

W strefie DESIGN-u pojawiły się meble, akcesoria domowe i najróżniejsze elementy dekoracyjne. Nam wpadło w oko stoisko MIA home passion, z pięknymi i stylowymi dodatkami do domu oraz meble z Fabryki Palet.

d3yymk1

Pierwszy dzień WFW otworzył pokaz Macieja Zienia (wywiad z projektantem, zaraz po pokazie, przeczytać można tu: Maciej Zień – skupiam się na swojej pracy.

W sobotę głównym punktem wieczoru był pokaz Krzysztofa Stróżyny, inspirowany motywem ust. Jeden z ciekawszych pokazów tej edycji WFW.

Niedziela należała do Riny Cossak, młodej projektantki, po której ubrania sięgają chętnie Anna Mucha, Edyta Górniak czy Joanna Moro.

Tego typu wydarzenia przyciągają też celebrytów. Nie zabrakło ich i tym razem. Na pokazach pojawili się Anna Wendzikowska, Paulina Smaszcz – Kurzajewska, Agnieszka Koczorowska, Candy Girl oraz Anna Popek, w przepięknej kreacji koloru magenta.

d3yymk1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3yymk1