Gwiazdy"W Polsce jest dużo fajnych facetów". Joanna Krupa szuka nowego chłopaka

"W Polsce jest dużo fajnych facetów". Joanna Krupa szuka nowego chłopaka

"W Polsce jest dużo fajnych facetów". Joanna Krupa szuka nowego chłopaka
Źródło zdjęć: © Instagram.com
19.01.2018 19:06, aktualizacja: 19.01.2018 19:16

"Łatwiej psa niż faceta wychować". Tak brzmi jeden z cytatów z utworu "CHWDP", w którym Krupa apeluje o dobre traktowanie psów. Nawiązał do niego prowadzący Radia Zet, prowokując Joannę do wypowiedzi o swoim podejściu do mężczyzn i miłości.

Jak sama przyznaje, zacytowane stwierdzenie nie obrazuje jej doświadczeń. Psy Joanny robią, co chcą, więc "chyba łatwiej faceta wychowywać tak naprawdę". Na pytanie, co modelka sądzi o mężczyznach w Polsce, szczerze wyznała, że nigdy nie miała tu chłopaka, ale jest tu sporo "przystojnych, fajnych mężczyzn".

"Za krótko tutaj jestem, całe dnie mam zajęte. Widocznie nie było tu tego księcia" – mówi w rozmowie w Radio Zet. Joanna Krupa przez ostatnich dziesięć lat była z Romainem Zago, amerykańskim przedsiębiorcą, którego poślubiła w 2013 roku. Rozwód z powodu "całkowitego rozpadu pożycia małżeńskiego" miał miejsce w lipcu 2017 roku.

Pół roku od oficjalnego rozstania Joanna nie wyklucza, że znów się z kimś zwiąże. I nie mówi "nie" Polakom. Choć modelka przyznaje, że większość czasu spędza w Los Angeles, wątek o poszukiwaniu chłopaka-Polaka kwituje stwierdzeniem, że "nigdy nic nie wiadomo."

Źródło: Radio Zet, wikipedia

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (31)
Zobacz także