Trwa ładowanie...
d2yqjjv

Wasze kostiumy na Halloween. Publikujemy najciekawsze zdjęcia

Większości z nas przełom października i listopada kojarzy się przed wszystkim z Uroczystością Wszystkich Świętych i Zaduszkami, ale przybywa tych, którzy w dzień poprzedzający święto bawią się na szalonych imprezach. Obowiązkowe są przebrania i upiorny makijaż.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Halloween w Polsce jest stosunkowo nowym zjawiskiem i przywędrowało z USA
Halloween w Polsce jest stosunkowo nowym zjawiskiem i przywędrowało z USA (PAP/EPA, Fot: PAP/EPA)
d2yqjjv

Niektórzy załamują ręce, że "nowa, świecka tradycja" przyćmiła polskie święto. Niejednoznaczne stanowisko w sprawie Halloween ma Kościół, ale mimo to coraz chętniej zakładamy demoniczne przebrania, malujemy na twarzach czaszki i ruszamy na podbój parkietu.

Poprosiliśmy was o przesłanie zdjęć halloweenowych strojów i makijaży. Obiecaliśmy, że najciekawsze opublikujemy i pokażemy na stronie głównej Wirtualnej Polski. Oto one:

Archiwum prywatne

Na początek "polish power!". "Jesteśmy Alex, Ola i Kamila. Pracujemy jako stewardesy na jachtach i obecnie przebywamy na Florydzie. W taki sposób świętujemy Halloween!" – napisały w mailu do nas trzy roześmiane dziewczyny.

Archiwum prywatne

Bartosz niestety nie napisał nam kilku słów od siebie, ale doceniamy prawdziwie profesjonalny, upiorny makijaż.

Archiwum prywatne

Ekipa z Krakowa pozdrawia nas "rodzinnie", jak napisała Marzena Kosakowska. Dziękujemy pani Marzenie i jej bliskim za wspaniałe odtworzenie teledysku do przeboju "Thriller" Michaela Jacksona.

d2yqjjv

Podziel się opinią

Share

d2yqjjv

d2yqjjv