Trwa ładowanie...

Wasze kostiumy na Halloween. Publikujemy najciekawsze zdjęcia

Większości z nas przełom października i listopada kojarzy się przed wszystkim z Uroczystością Wszystkich Świętych i Zaduszkami, ale przybywa tych, którzy w dzień poprzedzający święto bawią się na szalonych imprezach. Obowiązkowe są przebrania i upiorny makijaż.
Share
Halloween w Polsce jest stosunkowo nowym zjawiskiem i przywędrowało z USA
Halloween w Polsce jest stosunkowo nowym zjawiskiem i przywędrowało z USAŹródło: PAP/EPA, Fot: PAP/EPA
d3o8qsw

Niektórzy załamują ręce, że "nowa, świecka tradycja" przyćmiła polskie święto. Niejednoznaczne stanowisko w sprawie Halloween ma Kościół, ale mimo to coraz chętniej zakładamy demoniczne przebrania, malujemy na twarzach czaszki i ruszamy na podbój parkietu.

Poprosiliśmy was o przesłanie zdjęć halloweenowych strojów i makijaży. Obiecaliśmy, że najciekawsze opublikujemy i pokażemy na stronie głównej Wirtualnej Polski. Oto one:

   Archiwum prywatne
Źródło: Archiwum prywatne

Na początek "polish power!". "Jesteśmy Alex, Ola i Kamila. Pracujemy jako stewardesy na jachtach i obecnie przebywamy na Florydzie. W taki sposób świętujemy Halloween!" – napisały w mailu do nas trzy roześmiane dziewczyny.

   Archiwum prywatne
Źródło: Archiwum prywatne

Bartosz niestety nie napisał nam kilku słów od siebie, ale doceniamy prawdziwie profesjonalny, upiorny makijaż.

   Archiwum prywatne
Źródło: Archiwum prywatne

Ekipa z Krakowa pozdrawia nas "rodzinnie", jak napisała Marzena Kosakowska. Dziękujemy pani Marzenie i jej bliskim za wspaniałe odtworzenie teledysku do przeboju "Thriller" Michaela Jacksona.

d3o8qsw

Podziel się opinią

Share
d3o8qsw
d3o8qsw