Włożyła sukienkę tył na przód. Wyglądała jak milion dolarów

Włożyła sukienkę tył na przód. Wyglądała jak milion dolarów

Maffashion zaszalała ze stylizacją
Maffashion zaszalała ze stylizacją
Źródło zdjęć: © FORUM
06.02.2024 11:10, aktualizacja: 06.02.2024 12:43

"Idę do ślubu" - żartowała za kulisami Julia Kuczyńska. Jej długa, biała i połyskująca kreacja jest jedną z tych, które czekają na wyjątkowy moment i zapadają w pamięci na długo. A tym bardziej włożona w odwrotny sposób.

Nie od dziś wiadomo, że Julia Kuczyńska uwielbia i potrafi tańczyć. Często dzieli z fanami urywkami filmów, na których prezentuje swoje ruchy. Dlatego influencerka podjęła się nowego wyzwania. Uczestniczka 14. edycji programu "Taniec z gwiazdami", który startuje 3 marca, już stawia pierwsze kroki na sali treningowej.

Maffashion wzięła także udział w wiosennym spocie wizerunkowym stacji Polsat. Sukienka, którą włożyła na plan, wyróżniała się na tle reszty. Połyskująca, długa, wycięta na dekolcie i wsparta poduszkami wskakuje na naszą subiektywną listę najpiękniejszych kreacji tego miesiąca.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Relokacja dekoltu

Cytując Shamsa z Tabrizu: "Zamiast opierać się zmianom, poddaj im się. (...) Skąd wiesz, że do góry nogami nie jest lepiej niż normalnie?". Czasem najlepsze rozwiązania wynikają spontanicznie w momencie wyjścia ze strefy komfortu i opuszczenia utartych schematów. Maffashion coś o tym wie, wkładając sukienkę tył na przód już na starcie nowego rozdziału w swojej karierze.

Julia Kuczyńska na nagraniach do wiosennego spotu stacji Polsat
Julia Kuczyńska na nagraniach do wiosennego spotu stacji Polsat© Instagram | maffashion_official

Mówiąc krótko - Julia Kuczyńska trafiła w dziesiątkę. Powiedzieć o niej "wyglądała jak milion dolarów", to jakby nie powiedzieć nic. Trzeba mieć nie tylko wyobraźnię, ale też odwagę, aby głębokie wycięcie z pleców przenieść na front sukienki.

Julia Kuczyńska na nagraniach do wiosennego spotu stacji Polsat
Julia Kuczyńska na nagraniach do wiosennego spotu stacji Polsat© Instagram | maffashion_official

Ukłon w stronę lat 80.

Istotną rolę odegrały tutaj poduszki, które dodały ramionom objętości, a także pozwoliły uzyskać modną w latach 80. i wyjątkowo stylową sylwetkę odwróconego trójkąta. Podobnie jak struktura sukienki złożona z mikroskopijnych kryształów, które "robią robotę" w obiektywie kamery.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta