ycipk-34mpwd

Wszystko przez Huberta. Maria Romaniuk zdradziła, dlaczego poszła do "Milionerów"

Ma 63 lata, szóstkę dzieci i ogromne serce. Do programu "Milionerzy" zgłosiła się, aby spełnić marzenia. I jako druga w historii polskiej edycji wygrała milion złotych. Co ją do tego skłoniło? Uczucia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Milionerka bardzo szanuje prowadzącego program.
Milionerka bardzo szanuje prowadzącego program. (TVN.PL)
ycipk-34mpwd

Pani Maria, która wczoraj wygrała milion złotych w programie "Milionerzy", wystąpiła dziś rano w programie Dzień Dobry TVN. Była naprawdę wzruszona.

Na pytanie Doroty Wellman o to, jak utrzymała wygraną w tajemnicy - uśmiechnęła się i powiedziała, że ”naściemniała, że jedzie do Krakowa, do jednej z córek”. Cieszyło ją to, że ona już wie, a inni nie.

Zdecydowała się na udział w programie, ze względu na prowadzącego – Huberta Urbańskiego, którego darzy ogromną sympatią. Dodatkowo, chciała się sprawdzić, ponieważ podczas codziennego oglądania programu "Milionerzy" znała odpowiedzi na wiele pytań.

ycipk-34mpwd

Jak słusznie zauważyła Dorota Wellman, uczestniczka wyglądała podczas gry na bardzo spokojną. Gdy dziennikarka zapytała, co działo się w środku, pani Maria zaskoczyła odpowiedzią. – Bałam się, żeby się nie zbłaźnić, bo na tym fotelu oczywiste, wcale nie jest takie oczywiste. Moim celem było dojść do 40 tys. złotych, bo gdybym wróciła z tysiącem to były wstyd. Kiedy już tyle było, to pomyślałam, jedźmy dalej! – opowiadała.

Zobacz także: Gwiazdy na robocie #5: Hubert Urbański zdradza tajniki "Milionerów"

Podczas porannego programu padło oczywiście pytanie, na które każdy Polak chce poznać odpowiedź – na co pani Maria przeznaczy pieniądze. Powiedziała, że na pewno sprawi dużo prezentów swoim dzieciom, bo są cudowne i musi je za to nagrodzić. Marzy także o wyremontowaniu kuchni, w której nareszcie będzie miała zmywarkę. Chce także wybrać się do Gruzji. Resztę pieniędzy zamierza przekazać na cele charytatywne.

ycipk-34mpwd

Filip Chajzer, zastępujący w DD TVN Marcina Prokopa, który znany jest ze swojej działalności na rzecz innych, stwierdził, że chce panią Marię… przytulić.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-34mpwd

ycipk-34mpwd
ycipk-34mpwd