ycipk-28y21r

Wychudzony Hubert Urbański. Dziennikarz pokazał zabawne zdjęcie z młodości

Hubert Urbański zdecydowanie ma poczucie humoru i dystans do siebie. Dziennikarz opublikował fotografię sprzed co najmniej kilkunastu lat, na której ciężko go rozpoznać. "Gdyby nie było podpisane, to ja bym myślał, że to Krzysztof Ibisz" - czytamy w komentarzach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hubert Urbański rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym
Hubert Urbański rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym (East News)
ycipk-28y21r

Wielu osobom Hubert Urbański przede wszystkim kojarzy się z siwą czupryną i perfekcyjnie skrojonymi garniturami, które zakłada na nagrania teleturnieju "Milionerzy". Jednak okazuje się, że prywatnie dziennikarz potrafi pojawić się na ważnym wydarzeniu bez eleganckiego stroju. A nawet półnago.

Zobacz także: Córka Huberta Urbańskiego stworzyła własne drinki. Można je wypić w warszawskim barze

Dziennikarz opublikował na swoim instagramowym profilu zdjęcie z wesela, na które był zaproszony. Z opisu wynika, że gości zastała potężna ulewa i prawdopodobnie dlatego Hubert Urbański paradował na imprezie bez koszuli. "To było tak dawno! Ten typ z tyłu przemókł do suchej nitki!" - napisał.

ycipk-28y21r

Internauci z trudem rozpoznają na zdjęciu Huberta. "Ojej ale chudzinka 😂 Panie Hubercie mężczyzna jak wino" - napisała jedna z komentujących. "Wyglądał Pan jak inspektor Gadżet" - dopowiedziała druga. "Gdyby nie było podpisane, to ja bym myślał, że to Krzysztof Ibisz" - czytamy dalej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-28y21r

ycipk-28y21r
ycipk-28y21r