GwiazdyWYDARZENIE MUZYCZNE I AM HARDSTYLE ZAGOŚCI W POLSCE Z CZOŁOWYMI ARTYSTAMI I PRODUKCJĄ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

WYDARZENIE MUZYCZNE I AM HARDSTYLE ZAGOŚCI W POLSCE Z CZOŁOWYMI ARTYSTAMI I PRODUKCJĄ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

WYDARZENIE MUZYCZNE I AM HARDSTYLE ZAGOŚCI W POLSCE Z CZOŁOWYMI ARTYSTAMI I PRODUKCJĄ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
18.09.2019 11:39, aktualizacja: 18.09.2019 16:41

9 listopada I AM HARDSTYLE zagości w Atlas Arenie w Łodzi. Z oszałamiającą produkcją i występami najlepszego artysty Hardstyle na całym świecie, będzie to największe halowe wydarzenie Hardstyle, jakie Polska kiedykolwiek widziała. Wydarzenie może pomieścić ponad 12.000 odwiedzających i zaprezentuje dziewięciogodzinny program z udziałem dwunastu międzynarodowych artystów.

DJ / producent Brennan Heart jest założycielem koncepcji muzycznej i eventowej "I AM HARDSTYLE”. Dj, który gra ponad 125 koncertów rocznie na całym świecie, opowiada, o co chodzi w tym, czym jestem i dlaczego jego podróż zaprowadziła go do Polski: "Po wielu latach występów jako dj i graniu imprez na całym świecie, ja czułem, że muszę stworzyć coś nowego dla tej sceny. W 2015 roku zacząłem HARDSTYLE od pomysłu wprowadzenia czegoś świeżego. Po prostu wiedziałem, że na całym świecie jest tak wielu ludzi, że wszyscy chcieli zostać częścią rodziny, która do tej pory nie istniała. Chciałem stworzyć rodzinę i oddać coś ludziom, którzy wspierają mnie od wielu lat. I AM HARDSTYLE stałem się przedłużeniem dla mnie jako Brennan Heart i dało mi możliwość stworzenia świata dla wszystkich podobnie myślących. Z dumą mogę powiedzieć, że jesteśmy obecnie jedną z najszybciej rozwijających się marek Hardstyle na całym świecie. Po kilku krajach, takich jak Niemcy, Australia, Holandia, Austria, Hiszpania i Chili, nadszedł czas, aby kontynuować naszą podróż i zjednać naszą społeczność w Polsce. ”

Powód, dla którego Brennan Heart wybrał Polskę, nie jest zaskakujący: "W ciągu ostatniej dekady odwiedziłem Polskę kilka razy. Kiedy grasz w Polsce, czujesz, że scena i jej ludzie są tak oddani; znają teksty każdej piosenki i mają energię nie do powstrzymania. Ci ludzie naprawdę żyją dla muzyki i dlatego wiedziałem, że to musi być następny rozdział w naszej podróży. ”

Brennan Heart zagra specjalny rozszerzony set podczas eventu 9-go listopada.

Czołowi Artyści
I AM HARDSTYLE zaprezentuje kilka ekskluzywnych spektakli, których w Polsce nigdy nie było. Oprócz headlinera i założyciela I AM HARDSTYLE Brennana Hearta, na scenie zaprezentują się także Wildstylez, D-Block i S-te-Fan oraz Gunz for Hire. W sumie dziesięciu międzynarodowych i dwóch polskich dj-ów wspólnie zadba o dziewięciogodzinny program. Będzie także występ na żywo piosenkarza Jonathana Mendelsohna, znanego z przeboju Hardstyle "Imaginary”.

Wysokie oczekiwania
Ogłoszenie wydarzenia muzycznego wywołało duży szum na scenie elektronicznej muzyki tanecznej. Dyrektor generalny i współzałożyciel koncepcji I AM HARDSTYLE Tom van den Tillaer mówi, że od momentu premiery wydarzenia oczekiwania były wysokie zarówno dla I AM HARDSTYLE jak i polskiego partnera World Media: "Jesteśmy dumni z tego, że postawiliśmy stopę w Polsce; to idealne dopasowanie! W przyszłości postrzegamy Polskę jako kluczowy rynek. Widać, że scena w Polsce rośnie, a ludzie są gotowi na wielkie wydarzenia, takie jak I AM HARDSTYLE. Mówią, że pierwsze wrażenia są najbardziej trwałe, dlatego wybraliśmy naszego partnera World Media z wielką starannością. World Media zorganizowało wiele ważnych wydarzeń i jest w stanie sprostać naszym wymaganiom technicznym. Poza tym World Media jest stałym promotorem imprez i Agencja nigdy nie odwołała żadnego wydarzenia. Zdajemy sobie sprawę, że duże eventy związane z muzyką elektroniczną w Polsce zostały wielokrotnie odwoływane przed rozpoczęciem. Chcemy mieć pewność, że tak się nie stanie z naszym eventem ”.

I AM HARDSTYLE i World Media dążą do udanego wydarzenia i corocznego powrotu. Bilety na mniej niż dwa miesiące szybko się sprzedają, ale nadal są dostępne przez partnera eBilet.pl i oficjalną stronę internetową.

Ogólne informacje:
Lokalizacja
I AM HARDSTYLE odbywa się w Atlas Arenie w Łodzi.
Adres Atlas Arena adres: aleja ks. bp. Władysława Bandurskiego 7, 94-020 Łódź
Więcej informacji o wydarzeniu: www.iamhardstyle.pl

Line up:
Headlinerzy w kolejności afabetycznej:
BRENNAN HEART
D-BLOCK & S-TE-FAN
GUNZ FOR HIRE Blood brothers
SUB ZERO PROJECT Live
WILDSTYLEZ


CODE BLACK vs ATMOZFEARS vs TONESHIFTERZ
AFTERSHOCK (I AM HARDSTYLE Showcase)
KELTEK
REGAIN
THE PITCHER vs GALACTIXX
DJ DRIVER
Hosted by VILLAIN
Live show by JONATHAN MENDELSOHN

Obraz
© Materiały prasowe
Źródło artykułu:Materiał Partnera