Trwa ładowanie...
d1v6rvc
Informacja prasowa
Moda

Wykraczają ponad obwiązujące trendy

CHOMISAWA – to autorska marka stworzona w 2012 roku przez Daniela Chomicza i
Darka Sawaniewskiego. Nazwa powstała przez połączenie nazwisk projektantów. Projekty
skierowane są do osób żyjących dynamicznie, lubiących wygodny miejski styl. Wszystkie
kolekcje marki wykraczają ponad obwiązujące trendy – przez co marka CHOMISAWA
wyróżnia się oryginalnością i nieszablonowym podejściem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wykraczają ponad obwiązujące trendy
(materiały prasowe)
d1v6rvc

CHOMISAWA – to autorska marka stworzona w 2012 roku przez Daniela Chomicza i Darka Sawaniewskiego. Nazwa powstała przez połączenie nazwisk projektantów. Projekty skierowane są do osób żyjących dynamicznie, lubiących wygodny miejski styl. Wszystkie kolekcje marki wykraczają ponad obwiązujące trendy – przez co marka CHOMISAWA wyróżnia się oryginalnością i nieszablonowym podejściem.

Kolekcję charakteryzuje wykonanie z najwyższej jakości materiałów tj. wełny, jedwabie i bawełna. Wszystkie projekty z kolekcji składają się jedną całość tworząc przy tym idealne zestawienia. Dominującymi kolorami kolekcji są czarny, szary i brązowy. Projektanci w tym sezonie również postawili na wygodę, poprzez duże luźne swetry, jedwabiście miękkie golfy i otulające płacze. Nie zabraknie również eleganckich i wieczorowych kreacji zarówno dla Pań jak i Panów.

(fot. materiały prasowe)

Projekty duetu CHOMISAWA zakupić można w wielu butikach stacjonarnych m.in. w Bydgoszczy, Wrocławiu i Warszawie. Dodatkowo zapraszamy do zakupów w sieci na shwrm.pl - to zapewne idealna informacja dla miłośników zakupów internetowych. Więcej informacji o marce i projektantach znajdziecie na: chomisawa.com i facebook.com/CHOMISAWA

Zdjęcia do jesiennej kolekcji wykonał Bartek Szmigulski, kolekcja zyskała uroku dzięki Dominice Wycech i Marcinowi Ziółko.

d1v6rvc

Podziel się opinią

Share
d1v6rvc
d1v6rvc