Trwa ładowanie...
d2r9khp

Wypadek Mateusza z Fit Lovers. Spadł ze sceny robiąc salto

Na gali See bloggers doszło do wypadku. Mateusz Janusz z duetu Fit Lovers próbował zrobić na scenie swoje popisowe salto. Niestety przy lądowaniu potknął się i spadł na widownię. W pierwszym rzędzie siedziała m.in. Anna Lewandowska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mateusz z Fit Lovers miał wypadek na scenie.
Mateusz z Fit Lovers miał wypadek na scenie. (ONS.pl)
d2r9khp

Mateusz i Pamela, czyli znany duet z Fit Lovers w sobotni wieczór pojawili się na gali See Bloggers. W związku z tym, że w ubiegłorocznej edycji to oni otrzymali statuetkę, tym razem wręczali nagrodę w kategorii #Hastagi Roku 2019.

W trakcie swojego występu Mateusz, zachęcony przez Pamelę, chciał wykonać swoje popisowe salto. Niestety oślepiające światła i wąska scena spowodowały, że mężczyzna wylądował w pierwszym rzędzie widowni. Siedzieli tam m.in. Anna Lewandowska i Misiek Koterski.

Jednak to nie oni ucierpieli w wypadku. Mateusz Janusz spadł na kobietę siedzącą obok gwiazd, która nie dość, że oszołomiona, doznała kontuzji łokcia. Konieczna była pomoc lekarza.

Kiedy emocje nieco opadły, duet Fit Lovers postanowił skomentować sytuację w social mediach. Pamela przyznała, że była to jej wina, ponieważ Mateusz pierwszy raz nie chciał robić salta, ale to ona go tego namawiała. Podkreślali, że odpowiadają za to także zarówno rażące w oczy światła, jak i za krótka scena.

d2r9khp

- Dobre było to, że nic nikomu się nie stało. To jest najważniejsze, że wszyscy wyszli zdrowi, cali. Na koniec chyba wszyscy się śmiali – przyznała Pamela Stefanowicz.

Chociaż wypadek wyglądał groźnie, na szczęście nikt nie doznał poważnych obrażeń.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2r9khp

Podziel się opinią

Share

d2r9khp

d2r9khp