Trwa ładowanie...
d2au9e7

Zabawna historia Podsiadło. Zdradził, kiedy zrozumiał, że jest małomiasteczkowy

Utwór "Małomiasteczkowy" Dawida Podsiadło szturmem podbija listy przebojów, dlatego coraz więcej osób docieka, czym według muzyka jest małomiasteczkowość, o której śpiewa. Podsiadło w końcu wytłumaczył ją na własnym przykładzie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Kogo ty chcesz oszukać?". Podsiadło przyznał, kiedy zrozumiał, że jest małomiasteczkowy
"Kogo ty chcesz oszukać?". Podsiadło przyznał, kiedy zrozumiał, że jest małomiasteczkowy (East News)
d2au9e7

Na co dzień Dawid Podsiadło unika medialnego rozgłosu, dlatego, gdy pojawił się w studio Dzień Dobry TVN, prowadzący skorzystali z okazji i zapytali go o definicję małomiasteczkowości.

Muzyk dał im do zrozumienia, że to pytanie słyszy zdecydowanie zbyt często, ale nie wymigał się i udzielił ciekawej odpowiedzi. "Kompleks pochodzenia z mniejszej miejscowości pojawił się u mnie przez przypadek, nagle i z zaskoczenia, nie spodziewałem się, że w ogóle go posiadam. On się tak jakoś uaktywnił, kiedy wybierałem strój na siłownię i powiedziałem sobie: "Dawid, przecież kogo ty chcesz oszukać? Nie będziesz tak atrakcyjny jak ci ludzie, których spotykasz na siłowni. Nie da się tak okłamać, oni widzą, kim ty jesteś, skąd przychodzisz, jak pachniesz..." - stwierdził artysta.

Specyficzne poczucie humoru i dystans do siebie to cechy charakterystyczne Dawida, dlatego teraz nasuwa się pytanie, czy artysta żartował, czy może jednak to była szczera prawda?

d2au9e7

Utwór "Małomiasteczkowy" pochodzi z trzeciej płyty artysty, która swoją premierę miała 19 października. Z tej okazji muzyk kolejny raz udowodnił, że nie brakuje mi kreatywności i dał swoim fanom okazję do nietypowego spotkania. Przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie rozstawiono specjalny kiosk, w którym Podsiadło sprzedawał oraz podpisywał swój najnowszy krążek.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2au9e7

Podziel się opinią

Share

d2au9e7

d2au9e7