GwiazdyZach Galifianakis: Ta cała Ke$ha jest słaba...

Zach Galifianakis: Ta cała Ke$ha jest słaba...

Zach Galifianakis: Ta cała Ke$ha jest słaba...
Źródło zdjęć: © AP
09.06.2011 21:13, aktualizacja: 09.06.2011 23:17

Zach Galifianakis obraził kolejną gwiazdę show-biznesu. Niedawno aktor nazwał January Jones "wredną babą" i zawyrokował, że za kilka lat nikt nie będzie o niej pamiętał. Tym razem niepokorny artysta odrzucił zaloty Ke$hy i skrytykował jej muzykę.

Zach Galifianakis obraził kolejną gwiazdę show-biznesu. Niedawno aktor nazwał January Jones "wredną babą" i zawyrokował, że za kilka lat nikt nie będzie o niej pamiętał. Tym razem niepokorny artysta odrzucił zaloty Ke$hy i skrytykował jej muzykę. Wokalistka jakiś czas temu wyznała w mediach, że uwielbia brodatych mężczyzn z brzuszkiem.

Ponieważ Galifianakis idealnie wpisuje się w ten ideał, Ke$ha wysłała do aktora e-mail z zaproszeniem na randkę. Odpowiedź aktora była dość zaskakująca.

- Spotkałem niedawno tę całą Ke$hę - opowiada Galifianakis. - Siedziała sama w knajpie, więc podszedłem do niej i powiedziałem: "Słuchaj, dostałem twojego maila. Twoja muzyka jest naprawdę słaba! Nie wiem, kto jej słucha, ale podejrzewam, że sześciolatki, a mnie to nie kręci".

Od 3 czerwca możemy podziwiać Zacha Galifianakisa w komedii "Kac Vegas w Bangkoku".

(ma)

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (2)