GwiazdyZszokowała wszystkich zgromadzonych. Kim była zamaskowana postać na MET Gali 2021?

Zszokowała wszystkich zgromadzonych. Kim była zamaskowana postać na MET Gali 2021?

Kim Kardashian na MET Gali
Kim Kardashian na MET Gali
Źródło zdjęć: © Getty Images | mike coppola
14.09.2021 10:12

MET Gala to najważniejsze wydarzenie modowe w roku. Pojawiają się na nim najbardziej znane gwiazdy, które prześcigają się w pomysłach na kreacje. Jak co roku nie zabrakło również słynnej skandalistki. Celebrytka zszokowała wszystkich gości.

Gwiazdy puszczają wodze fantazji 

MET Gala odbywa się co roku w pierwszy poniedziałek maja. Specjalną listę gości zaproszonych na wydarzenie tworzy redaktorka naczelna amerykańskiego "Vogue’a" Anna Wintour. Gala organizowana jest w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku i jest hucznym otwarciem nowej wystawy. Kreacje zgromadzonych gwiazd mają korespondować z jej tematyką. 

W tym roku MET Gala została wyjątkowo przełożona z maja na wrzesień ze względu na sytuację pandemiczną. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem "In America: A Lexicon of Fashion" ("W Ameryce: Leksykon mody"). Prowadzącymi gali zostali Billie Eilish, Timothée Chalamet, Naomi Osaka i Amanda Gorman. Na czerwonym, a w rzeczywistości beżowym dywanie, pojawiła się plejada gwiazd i osobistości świata mody. Byli to m.in. Kendall Jenner, Gigi Hadid, Jennifer Lopez, Rihanna i ASAP Rocky, Justin i Hailey Bieber oraz Kim Kardashian. Ta ostatnia swoją kreacją zszokowała wszystkich zgromadzonych.

Nikt się tego nie spodziewał 

Kim Kardashian nie pojawiła się na wydarzeniu jak zwykle w bogato zdobionej sukni. Zdecydowała się natomiast na nietuzinkowy look od Balenciagi. Razem z dyrektorem kreatywnym tego domu mody, Demną Gvasalią, nad kreacją pracował jej mąż Kanye West. Współpraca tych dwóch mężczyzn trwa już od jakiegoś czasu w związku z promocją nowej płyty rapera pt. "Donda". Wspólnie wykreowali charakterystyczny wizerunek, który zaprezentowała teraz również Kim Kardashian. 

Celebrytka miała na sobie obcisły czarny kombinezon z kominiarką zasłaniającą całą twarz. Na jego wierzch założyła t-shirt z podwójnym trenem. Całość wieńczyły elastyczne kozaki z ostrym noskiem. Spod kostiumu wystawała jej jedynie długa kitka. To publiczne wsparcie twórczości męża może oznaczać, że Kim Kardashian wróciła do niego po kilku miesiącach separacji. Trzeba jednak przyznać, że tak osobliwej stylizacji jeszcze MET Gala nie widziała.

Zamaskowana Kim Kardashian na Gali MET
Zamaskowana Kim Kardashian na Gali MET© Getty Images | Theo Wargo
Kim Kardashian w kreacji od Balenciagi
Kim Kardashian w kreacji od Balenciagi© Getty Images | mike coppola

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta