Zatrudnił go biznesmen. Pokazał, na czym polega jego praca

Zatrudnił go biznesmen. Pokazał, na czym polega jego praca

Jarosław Mergner z "Chłopaków do wzięcia" robi karierę
Jarosław Mergner z "Chłopaków do wzięcia" robi karierę
Źródło zdjęć: © Facebook | Chłopaki do wzięcia
19.10.2023 17:54, aktualizacja: 26.10.2023 11:40

"Jaruś", czyli Jarosław Mergner, jest jednym z najpopularniejszych uczestników programu "Chłopaki do wzięcia". Po latach poszukiwań udało mu się w końcu znaleźć upragnioną miłość. Układa mu się również zawodowo - niedawno wystąpił w reklamie.

Mężczyzna jakiś czas temu poślubił Gosię i oficjalnie przestał być "chłopakiem do wzięcia". Nadal jednak występuje w programie.

Próbuje sił w show-biznesie

Choć jego największym pragnieniem było małżeństwo, kiedy tylko się ustatkował, postanowił rozwinąć się na polu zawodowym. Jarek Mergner stawia już pierwsze kroki w show-biznesie. Wystąpił w reklamie.

- Byłem zaskoczony, bo nigdy czegoś takiego mi nie proponowano. No i mówię - pojadę, zaryzykuje, nie? - powiedział w programie.

Wszystko zaczęło się od telefonu od pana Zdzisława, właściciela pizzerii. - Chciałem zrobić coś takiego z przymrużeniem oka - wyznał.

Reklama lokalu to był jednak dopiero początek internetowej kariery Jarka. - Jaruś jest osobą rozpoznawalną, pozytywną i jakoś tak się kręci - dodał właściciel pizzerii.

Jarek przyznał, że do propozycji udziału w reklamie podchodził z dystansem. Wcześniej już kilkukrotnie się "nadział", dlatego długo upewniał się, że nie jest to żart.

- Byli też tacy, co chcieli, ale sobie robili jaja. Rozmawiałem jednak długi czas, aż w końcu miałem pewność [że to poważna propozycja - przyp. red.].

Fani programu są dumni z Jarka. "Chłopak radzi sobie lepiej i odważniej niż 90 proc. kozaków, którzy się z niego śmieją. Powodzenia i życzę szczęścia", "No i dobrze, chłopak sobie radzi w tym świecie", "Super, normalna zwykła osoba w reklamie a nie modelki. Widać że sprawiło mi to ogromna przyjemność i było mu miło" - czytamy w sekcji komentarzy pod materiałem wideo.

W końcu znalazł miłość

Jarek Mergner bardzo długo szukał szczęścia w miłości. W programie "Chłopaki do wzięcia" zyskał ogromną sympatię widzów, którzy trzymali kciuki, by udało mu się poznać tę jedyną. Mężczyzna starał się ze wszystkich sił. Korzystał nawet z usług biura matrymonialnego.

W 2021 roku na jego drodze stanęła Gosia. Od razu poczuli do siebie coś więcej. Ślub pary odbył się w 2022 roku, a gratulacje płynęły niemal z całej Polski.

Kilka miesięcy po ślubie pary zaczęły pojawiać się plotki o kryzysie w ich związku. Dostrzeżono, że Jaruś nie nosi obrączki, co niektórym wydało się dość dziwne. Sugerowano wręcz, że mężczyzna wyprowadził się z domu. Niektórzy snuli nawet teorię, że jego sąsiadka pomogła mu już wypełnić papiery rozwodowe, co zaniepokoiło widzów.

Jakiś czas temu Mergner postanowił skomentować krążące w sieci informacje na temat jego małżeństwa z Gosią. "Jesteśmy dalej w związku, jestem zadowolony i po prostu to są sprawy prywatne. Druga jest kwestia taka, że to was powinno nie interesować, czy ja mam na palcu obrączkę, czy nie" - zakomunikował w mediach społecznościowych.

Źródło artykułu:WP Kobieta