ycipk-1kz7cj

Zdjęcia gwiazd w tych butach obiegają świat. Tworzą ciekawe stylizacje

Gwiazdy światowego pokroju, takie jak Celine Dion czy Jennifer Lopez, zostały ostatnio zauważone w przykuwających wzrok kreacjach. Pomimo wysokich temperatur za oknem kluczowym elementem u obu kobiet były kozaki - bardzo wyjątkowe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dion od zawsze przełamywała schematy
Dion od zawsze przełamywała schematy (East News)
ycipk-1kz7cj

Obydwie artystki znane są z tego, że uchodzą za ikony stylu. Lopez nie raz wyznaczała trendy, a Dion na ponad 30 lat kariery właściwie nigdy nie zaliczyła wpadki modowej. Zarówno jedna, jak i druga, nie raz inspirowała innych. Obydwie także stawiają modę ponad pogodę - tak jak teraz, gdy wysokie buty wygrały z wysoką temperaturą.

East News
Podziel się

Jennifer Lopez z kolei, od wielu lat przełamuje schematy w modzie. Tak było i tym razem - kiedy jej zdjęcie w nietypowych kozakach obiegło cały świat. Wylało się na nią wiadro krytyki związane z wyglądem butów - sprawiających wrażenie zbyt dużych i zbyt pomarszczonych. Z drugiej strony jednak może to ich wyjątkowość tak bardzo przykuwa uwagę.

ycipk-1kz7cj
East News
Podziel się

Ostatnio można zauważyć w mediach rosnącą popularność nietypowych kozaków, które dominują kreacje gwiazd. Czyżby tworzył się nowy trend, który niedługo opanuje sklepy?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz również:
Niech Celine Dion będzie inspiracją dla innych gwiazd
Jennifer Lopez obchodzi 49-te urodziny

ycipk-1kz7cj
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1kz7cj

ycipk-1kz7cj
ycipk-1kz7cj