Trwa ładowanie...
d2wzu82

2-miesięczna córka Khloe Kardashian ma przekłute uszy. Fani krytykują matkę

Kolejna Kardashianka dzieli się urokami macierzyństwa w mediach społecznościowych. Kiedy internauci wypatrzyli u 2-miesięcznej True kolczyki, pojawiły się komentarze o braku rodzicielskiej odpowiedzialności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Internauci skrytykowali Kardashiankę, kiedy zauważyli, że jej 2-miesięczna córka ma przekłute uszy
Internauci skrytykowali Kardashiankę, kiedy zauważyli, że jej 2-miesięczna córka ma przekłute uszy (Khloe Kardashian/Instagram.com)
d2wzu82

Niektórzy interauci stwierdzili, że dla Khloe ważniejszy był wygląd dziewczynki, niż to że w tak młodym wieku można było jej oszczędzić zabiegu przekłuwania uszu. Jak podaje "The Independent", jeden z internautów nazwał takie zachowanie barbarzyńskim. Komentujący mówią, że to typowe dla całej rodziny - troszczyć się tylko o wygląd. Po fali krytyki Khloe usunęła zdjęcia z Instagrama.

Z kolei ci, którzy bronili Kardashian, pisali, że świeżo upieczona mama musiała przecież uzyskać zgodę lekarza, zanim zdecydowała o piercingu uszu córki.

d2wzu82

Jak przekonuje Johns Hopkins University, rodzice często pytają o piercing uszu małych dzieci i jest to całkowicie bezpieczny zabieg, o ile wykonuje go profesjonalista przy zachowaniu wszystkich zasad ostrożności i higieny. Należy również pamiętać o odpowiedniej higienie już po wykonaniu zabiegu.

A co ty sądzisz o przekłuwaniu uszu dzieciom? Daj nam znać w komentarzach lub przez dziejesie.wp.pl

d2wzu82

Podziel się opinią

Share
d2wzu82
d2wzu82