Gwiazdy2-miesięczna córka Khloe Kardashian ma przekłute uszy. Fani krytykują matkę

2‑miesięczna córka Khloe Kardashian ma przekłute uszy. Fani krytykują matkę

2-miesięczna córka Khloe Kardashian ma przekłute uszy. Fani krytykują matkę
Źródło zdjęć: © Khloe Kardashian/Instagram.com

29.06.2018 08:31, aktual.: 29.06.2018 08:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kolejna Kardashianka dzieli się urokami macierzyństwa w mediach społecznościowych. Kiedy internauci wypatrzyli u 2-miesięcznej True kolczyki, pojawiły się komentarze o braku rodzicielskiej odpowiedzialności.

Niektórzy interauci stwierdzili, że dla Khloe ważniejszy był wygląd dziewczynki, niż to że w tak młodym wieku można było jej oszczędzić zabiegu przekłuwania uszu. Jak podaje "The Independent", jeden z internautów nazwał takie zachowanie barbarzyńskim. Komentujący mówią, że to typowe dla całej rodziny - troszczyć się tylko o wygląd. Po fali krytyki Khloe usunęła zdjęcia z Instagrama.

Z kolei ci, którzy bronili Kardashian, pisali, że świeżo upieczona mama musiała przecież uzyskać zgodę lekarza, zanim zdecydowała o piercingu uszu córki.

Jak przekonuje Johns Hopkins University, rodzice często pytają o piercing uszu małych dzieci i jest to całkowicie bezpieczny zabieg, o ile wykonuje go profesjonalista przy zachowaniu wszystkich zasad ostrożności i higieny. Należy również pamiętać o odpowiedniej higienie już po wykonaniu zabiegu.

A co ty sądzisz o przekłuwaniu uszu dzieciom? Daj nam znać w komentarzach lub przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (191)
Zobacz także