25 lat temu była gwiazdą. Tak wygląda dziś

25 lat temu była gwiazdą. Tak wygląda dziś

Koniec lat 90. należał do Calisty Flockhart
Koniec lat 90. należał do Calisty Flockhart
Źródło zdjęć: © Getty Images | Ron Galella
17.01.2024 11:20, aktualizacja: 17.01.2024 11:49

Koniec lat 90. należał do Calisty Flockhart, która przez pięć lat wcielała się w tytułową rolę Ally McBeal. Mimo ogromnej popularności aktorka zdecydowała się zakończyć karierę w 2017 roku. Niedawno mogliśmy ujrzeć ją jednak na scenie podczas rozdania nagród Emmy. Oto jak wygląda po latach.

Choć to tytułowa rola Ally McBeal w serialu o szalonej prawniczce przyniosła młodej Caliscie Flockhart prawdziwą popularność, aktorka ma na swoim koncie więcej sukcesów. Fani z pewnością pamiętają także jej role w "Klatce dla ptaków", "Śnie nocy letniej" czy ostatnią, w serialu "Supergirl", w którym grała od 2015 do 2017 roku.

Calista Flockhart była gwiazdą lat 90. i 2000.

Calista Flockhart była aktywna zawodowo od 1989 do 2017 roku. W trakcie kariery otrzymała m.in. Złotego Globa w kategorii "Najlepsza aktorka w serialu komediowym lub musicalu" za rolę Ally McBeal. Ostatecznie usunęła się jednak w cień.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Po latach okazało się, że równolegle do kariery, Calista Flockhart mierzyła się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Cierpiała na zaburzenia odżywiania, które fani podejrzewani u niej od dłuższego czasu. Flockhart była bowiem bardzo szczupła.

Calista Flockhart cierpiała na zaburzenia odżywania
Calista Flockhart cierpiała na zaburzenia odżywania© Getty Images | 1999 Ron Galella, Ltd.
- Byłam pod koniec lat 90. bardzo zestresowana. Pracowałam po 15 godzin na dobę, zaczęłam niedojadać i zbyt dużo ćwiczyć, popychałam samą siebie za daleko i wyniszczałam swój system odpornościowy. Nie miałam czasu na jedzenie. Teraz jestem zdrowsza - mówiła w jednym z wywiadów.

Jak wygląda dziś Calista Flockhart?

W 2002 roku Calista Flockhart związała się ze starszym od 22 lata Harrisonem Fordem. Choć ich związek początkowo budził kontrowersje ze względu na różnicę wieku, szybko dali do zrozumienia, że łączy ich prawdziwe uczucie. Aktorka wyszła za mąż za Forda 15 czerwca 2010 roku, po ośmiu latach znajomości. Wspólnie wychowują adoptowanego wcześniej przez Calistę syna. Aktor oficjalnie po ślubie został adopcyjnym tatą chłopca.

Calista Flockhart wyszła za mąż za Harrisona Forda 15 czerwca 2010 roku
Calista Flockhart wyszła za mąż za Harrisona Forda 15 czerwca 2010 roku© Getty Images | Frazer Harrison

Calista Flockhart i Harrison Ford pojawiają się razem jedynie podczas oficjalnych wydarzeń i ważnych gal. Tak było m.in. 14 stycznia 2024 roku, gdy przybyli wspólnie na 29. galę Critics Choice Awards w Kalifornii. Już dzień później Flockhart pojawiła się także na scenie podczas przyznawania tegorocznych nagród telewizyjnych Emmy. Oprócz wręczenia statuetki Kieranowi Culkinowi, wcieliła się ponownie w Ally McBeal.

Calista Flockhart podczas 75. gali Emmy Awards
Calista Flockhart podczas 75. gali Emmy Awards © Getty Images

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta