Trwa ładowanie...
d49sa0f

53-letnia Młynarska jak petarda. Pozuje w samych szpilkach i koszuli

W ten weekend Agata Młynarska skończyła 53. lata. Dziennikarka nie tylko świętowała urodziny, ale i czwartą rocznicę małżeństwa. Prezenterka pochwaliła się w sieci najpierw uroczym zdjęciem z mężem, a później pokazała się w samej koszuli. Przyznajemy, takiej jej nie znaliśmy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Młynarska zachwyca figurą
Agata Młynarska zachwyca figurą (Instagram.com)
d49sa0f

Niespełna tydzień temu Agata Młynarska pochwaliła się, jak wygląda bez makijażu. Dziennikarka na swój profil na Instgaramie dodała zdjęcie bez żadnego filtra upiększającego, pokazując twarz w naturalnym świetle. W ten sposób powitała wiosnę i pokazała Polkom, że nie trzeba wstydzić się wieku. Internaci pogratulowali odwagi i zachwycili się naturanym wyglądem. "Wygląda pani lepiej niż te wszystkie sztuczne celebrytki", "Naturalne piękno jest tym, czego brakuje w naszej rzeczywistości. Brawo" - pisali fani.

Nie minęło kilka dni, a Młynarska do sieci już wrzuciła kolejne zdjęcie. Dziennikarka z Przemysławem Schmidtem obchodziła 4. rocznicę związku. Tego samego dnia prezenterka świętowała swoje urodziny. "Życie jest dobre i jestem szczęśliwa" - pisała.

d49sa0f

I gdy jeszcze nie zdążyliśmy wyjść z podziwu dla zdjęcia bez makijażu, to Młynarska pochwaliła się kolejną fotografią. Dziennikarka pokazała, jak cieszy się z wolnej i słonecznej niedzieli pozując w samej koszuli i szpilkach. 53-latka pokazała długie i zgrabne nogi. Jak widać w domu nie trzeba zakładać spodni. "Słoooooońce! Nareszcie! Fajnej niedzieli ze słońcem na dłużej życzę" - pisze 53-latka. A fani od razu skomentowali, że wygląda bardzo seksownie. "Nóżki jak u sarenki i seksapil większy, niż u niejednej playmodelki", "Aż mi dech zaparło", "Niejedna 20-latka pozazdrościłaby pani figury. Piękna kobieta" - komentują internauci.

Podziel się opinią

Share

d49sa0f

d49sa0f
d49sa0f