Blisko ludzi6-latka jest hospitalizowana, bo dzieci tak się nad nią znęcały. Jej mama wstawiła poruszające zdjęcie

6‑latka jest hospitalizowana, bo dzieci tak się nad nią znęcały. Jej mama wstawiła poruszające zdjęcie

6-latka jest hospitalizowana, bo dzieci tak się nad nią znęcały. Jej mama wstawiła poruszające zdjęcie
Źródło zdjęć: © Facebook.com | Carrie Golledge
Agata Porażka
31.10.2018 17:06, aktualizacja: 01.11.2018 09:34

Mama sześcioletniej Sofii opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, które niemal natychmiast podbiło internet. Sam post został udostępniony ponad 180 tysięcy razy, a kobieta dostała setki wiadomości od wspierających ją osób.

Carrie Golledge z miasteczka Tiverton w Anglii podzieliła się zdjęciem, na którym jej córka leży na szpitalnym łóżku. Post opatrzyła opisem, który poruszył serca tysięcy osób.

"Oto, do czego doprowadza znęcanie się" - napisała Golledge."To jest moja sześcioletnia córka, która jest hospitalizowana dlatego, że inni ją terroryzowali. To jest moje dziecko, które ma tak ciepłe serce, że pomimo choroby nadal nie chce sprawiać nikomu kłopotu. To jest moje dziecko, które przestało jeść, płacze do snu, ma lęki tak duże, że w nocy nie może spać, bo wymiotuje 20 razy na godzinę. To jest moje dziecko, nad którym jej 'najlepszy przyjaciel' znęcał się tak długo, aż zaczęła myśleć, że to normalne".

Golledge wymienia po kolei wszystko, co spotkało jej córkę. Pisze o tym, jak zawiódł ich system szkolnictwa. Jak nauczyciele kazali jej się wstydzić lub twierdzili, że to jedynie "sześciolatkowie, którzy są sześciolatkami". Zwraca uwagę na to, że ich przypadek nie jest jedynym, a podobne doświadczenia ma wiele innych osób.

"To jest moje dziecko, które nie chce, żeby to się przydarzyło komukolwiek innemu" - dodaje Carrie. I podsumowuje: "To jest moje dziecko, którego historię publikujemy, ale ona jest jedną z wielu... zbyt wielu".

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta