Trwa ładowanie...
dfhw713

Aaron Paul chce szukać mrocznej wieży

Aaron Paul wyjawił, że rozmawiał z reżyserem Ronem Howardem na temat roli Eddiego Deana w adaptacji książki Stephena Kinga "The Dark Tower".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aaron Paul chce szukać mrocznej wieży
(AFP)
dfhw713

Aaron Paul wyjawił, że rozmawiał z reżyserem Ronem Howardem na temat roli Eddiego Deana w adaptacji książki Stephena Kinga "The Dark Tower". Ron Howard już od dłuższego czasu pracuje nad adaptacją cyklu książek Stephena Kinga, "Mroczna wieża". To seria opowieści, które powstały w latach 1970-2004. Bohaterem jest Roland - ostatni żyjący członek bractwa rycerskiego znanego jako "rewolwerowcy".

Przemierza on postapokaliptyczne pustkowia w poszukiwaniu tytułowej mrocznej wieży.

Projekt Howarda zakłada realizację trzech pełnometrażowych filmów oraz produkcji telewizyjnej. W jego powstaniu wspiera go stały współpracownik, producent Brian Grazer. Według wcześniejszych doniesień, kandydatami do roli głównej byli Viggo Mortensen, Daniel Craig, Hugh Jackman i Jon Hamm. Jak na razie nie wiadomo kto ostatecznie zagra centralnego bohatera.

dfhw713

Aaron Paul rozważa obecnie przyjęcie propozycji zagrania postaci Eddiego Deana. Spotkał się w tej sprawie z Howardem, który jest wielbicielem serialu "Breaking Bad". - O tyle o ile się orientuję, Eddie Dean jest epicką, ikoniczną postacią - przyznał Paul, który do tej pory nie zapoznał się z całością literackiego pierwowzoru. Warto wspomnieć, że Dean zwany również Eddiem z Nowego Jorku ma mroczną przeszłość narkomana i był powiązany z gangiem.

Paul ostatnio wystąpił w filmowej adaptacji gry wideo Need for Speed". Popularność zyskał dzięki roli w serialu "Breaking Bad".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Stephen King nie lubi "Lśnienia" Kubricka*

* Adwokat z "Breaking Bad" we własnym serialu*

* Bryan Cranston denerwuje ludzi*

dfhw713

Podziel się opinią

Share
dfhw713
dfhw713