Blisko ludziAgata Kornhauser-Duda bryluje na gali. Jej kreacja to strzał w dziesiątkę

Agata Kornhauser-Duda bryluje na gali. Jej kreacja to strzał w dziesiątkę

Agata Kornhauser-Duda podczas gali Konkursu Chopinowskiego
Agata Kornhauser-Duda podczas gali Konkursu Chopinowskiego
Źródło zdjęć: © AKPA
22.10.2021 07:31

W czwartek w Teatrze Wielkim w Warszawie odbyła się gala wręczenia nagród i koncert Laureatów XVIII Konkursu Chopinowskiego z udziałem pary prezydenckiej. Trzeba przyznać, że zarówno Agata Kornhauser-Duda, jak i jej mąż, prezentowali się podczas uroczystości rewelacyjnie.

Agata Kornhauser-Duda wraz z mężem pojawiła się na gali wręczenia nagród Konkursu Chopinowskiego. Na tę okazję prezydentowa wybrała długą suknię w kolorze bladego różu, która w całości była pokryta błyszczącymi dodatkami. Całość uzupełniła szpilkami w kolorze beżowym, satynową brązową torebką i długimi delikatnymi kolczykami. Nie zapomniała też o maseczce, która była kolorystycznie dopasowana do kreacji. Tym razem obyło się bez wpadki i trzeba przyznać, że para prezydencka prezentowała się znakomicie. Sukienka, którą wybrała Agata Kornhauser-Duda doskonale podkreśliła jej sylwetkę. Jest skromna i elegancka. Poza tym wpada w oko.

Agata Kornhauser-Duda na gali wręczenia nagród Konkursu Chopinowskiego

O stylu prezydentowej mówi się od lat. Ma swoich przeciwników i zwolenników. Ci pierwsi często krytykują ubiór pierwszej damy, mówiąc, że nie zawsze jest on dobrany do okazji.

Agata Kornhauser-Duda na gali (East News)
Agata Kornhauser-Duda na gali (East News)

Kontrowersje budzą też ubrania, które projektuje Ela Piorun, stylistka Agaty Kornhauser-Dudy. W rozmowie z WP Kobieta Piorun powiedziała nieco więcej o stylu prezydentowej i zdradziła, że bardzo lubi modę. - Wie, w czym dobrze wygląda. Jej funkcja sprawia, że jest na świeczniku i jej ubiór jest komentowany każdego dnia. Pierwsza dama lubi klasykę w eleganckim wydaniu. Natomiast uważny obserwator zwróci uwagę, że zawsze do swoich strojów przemyca modowe nowinki: proszę spojrzeć na asymetryczne dekolty, lamówki, mankiety czy tkaniny, jakie wybiera – mówiła projektantka. Podczas rozmowy podkreśliła, że pierwsza dama na pewno będzie nas modowo zaskakiwać. I tak też się dzieje.

XVIII Konkurs Chopinowski – znamy zwycięzcę

XVIII Konkurs Chopinowski już za nami. Na gali Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina wyłoniono zwycięzcę. W tym roku w finale znalazło się aż 12 muzyków. Jury podkreślało, że poziom był bardzo wysoki. Finalistą został Bruce (Xiaoyu) Liu. Pianista pochodzi z Kanady.

Agata Kornhauser-Duda bryluje na gali
Agata Kornhauser-Duda bryluje na gali © East News

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta