Blisko ludziAgata Młynarska głosowała w Walencji. Pokazała żonę Alicji Nauman

Agata Młynarska głosowała w Walencji. Pokazała żonę Alicji Nauman

Agata Młynarska głosowała w Walencji. Pokazała żonę Alicji Nauman
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Karolina Błaszkiewicz

14.10.2019 10:04, aktual.: 14.10.2019 11:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agata Młynarska poszła do urny wyborczej w Walencji. Wyprawę zrelacjonowała na Instagramie. Nie głosowała sama – towarzyszyli jej mąż i siostrzenica Alicja Nauman z niedawno poślubioną żoną.

Agata Młynarska była jedną z tysięcy Polaków, którzy udali się na wybory za granicą. Dziennikarka dopisała się do listy wyborczej w Walencji. Dołączyła do długiej kolejki przed konsulatem. Razem z nią stanęły bliskie jej osoby, w tym Alicja Nauman, córka jej siostry. Młynarska z dumą dzieliła się zdjęciami z tego wyjątkowego dla niej i dla wielu z nas wydarzenia.

Agata Młynarska i Alicja Nauman

#

Mnóstwo młodych ludzi, uśmiechniętych, radosnych, przejętych! Przyjechali z różnych stron, mówiąc, że to najważniejszy z obywatelskich obowiązków. (…) Pozytywna ta kolejka! Aż fajnie się stoi – napisała. Po oddaniu głosów Młynarska udała się na paellę. Ale to nie posiłek był najważniejszy w tamtym momencie, lecz czas spędzony z rodziną. Na fotografiach z Walencji widzimy jej siostrzenicę, Alicję Nauman.

Córka Pauliny Młynarskiej żyje za granicą i to tam niedawno wzięła ślub. Jej małżonka również pozowała do selfie z ciocią Nauman. Jedyne, co o niej wiadomo, to to, że ma na imię Mika i nie mogła złożyć przysięgi małżeńskiej w Polsce. Hiszpania zalegalizowała związki jednopłciowe w 2005 r.

Zobacz także: Paulina Młynarska o dzieciństwie. "Wszystko w życiu jest po coś"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (65)
Zobacz także