ycipk-41ptfj

Agata Młynarska głosowała w Walencji. Pokazała żonę Alicji Nauman

Agata Młynarska poszła do urny wyborczej w Walencji. Wyprawę zrelacjonowała na Instagramie. Nie głosowała sama – towarzyszyli jej mąż i siostrzenica Alicja Nauman z niedawno poślubioną żoną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Młynarska z siostrzenicą Alicją Nauman
Agata Młynarska z siostrzenicą Alicją Nauman (Instagram.com)
ycipk-41ptfj

Agata Młynarska była jedną z tysięcy Polaków, którzy udali się na wybory za granicą. Dziennikarka dopisała się do listy wyborczej w Walencji. Dołączyła do długiej kolejki przed konsulatem. Razem z nią stanęły bliskie jej osoby, w tym Alicja Nauman, córka jej siostry. Młynarska z dumą dzieliła się zdjęciami z tego wyjątkowego dla niej i dla wielu z nas wydarzenia.

Agata Młynarska i Alicja Nauman

ycipk-41ptfj

Mnóstwo młodych ludzi, uśmiechniętych, radosnych, przejętych! Przyjechali z różnych stron, mówiąc, że to najważniejszy z obywatelskich obowiązków. (…) Pozytywna ta kolejka! Aż fajnie się stoi – napisała. Po oddaniu głosów Młynarska udała się na paellę. Ale to nie posiłek był najważniejszy w tamtym momencie, lecz czas spędzony z rodziną. Na fotografiach z Walencji widzimy jej siostrzenicę, Alicję Nauman.

Córka Pauliny Młynarskiej żyje za granicą i to tam niedawno wzięła ślub. Jej małżonka również pozowała do selfie z ciocią Nauman. Jedyne, co o niej wiadomo, to to, że ma na imię Mika i nie mogła złożyć przysięgi małżeńskiej w Polsce. Hiszpania zalegalizowała związki jednopłciowe w 2005 r.

Zobacz także: Paulina Młynarska o dzieciństwie. "Wszystko w życiu jest po coś"

ycipk-41ptfj

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-41ptfj

ycipk-41ptfj
ycipk-41ptfj