Blisko ludziAgata Młynarska pokazała wyprawkę szkolną swojej wnuczki. Dziennikarka kontynuuje rodzinną tradycję

Agata Młynarska pokazała wyprawkę szkolną swojej wnuczki. Dziennikarka kontynuuje rodzinną tradycję

Agata Młynarska o wyprawce szkolnej
Agata Młynarska o wyprawce szkolnej
Źródło zdjęć: © ONS, Instagram

01.09.2020 13:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agata Młynarska opowiedziała za pośrednictwem mediów społecznościowych o swojej rodzinnej tradycji. Przy okazji pokazała, że nie jest jeszcze za późno, by skompletować wyprawkę.

Powrót do szkoły zawsze budził wiele ekscytacji, jeśli nie w związku z nowymi wyzwaniami, znajomymi i zajęciami, to przynajmniej przyborami szkolnymi. Książki, zeszyty, flamastry i kredki – to wyposażenie każdego ucznia, dlatego zakupy przed pierwszym września są nieuniknione.

Agata Młynarska o wyprawce szkolnej

Z tego "obowiązku" zdaje sobie sprawę Agata Młynarska, która wyprawkę szkolną kompletuje dla swojej wnuczki. Jest to ich rodzinna tradycja. Jak przyznała dziennikarka na swoim profilu na Instagramie, w jej rodzinie utarło się już, że to dziadkowie dbają o kolorowe akcesoria swoich wnuczków.

O tej tradycji przypomniała jej sama wnuczka, która przesłała zdjęcie wyprawki szkolnej i uroczo zapytała, czy wspólne zakupy są nadal aktualne.

"Żeby nie było wątpliwości! Tradycji staje się zadość. Moi rodzice zabierali moje dzieci na szkolne zakupy, a teraz koło historii toczy się dalej. Niezmiennie od 30 lat tak zaczyna się każdy wrzesień. Kiedyś jako mama, a teraz jako 'bibi' lecę na skrzydłach szczęścia. Tak że tak drogie babcie! Mamy tę moc!" – wyjaśniła Młynarska w opisie pod postem.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także