ycipk-1fafbq

Agnieszka Barjasz głosem Wielkiego Brata. To córka Krystyny Czubówny

Wielki Brat ma głos kobiety. Widzowie nie kryją zdziwienia. Jeszcze bardziej może zaskoczyć, kim ona jest. Okazuje się, że to córka Krystyny Czubówny – Agnieszka Barjasz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Barjasz z mamą Krystyną Czubówną
Agnieszka Barjasz z mamą Krystyną Czubówną (AKPA)
ycipk-1fafbq

Agnieszka Barjasz to głos nowego Wielkiego Brata. Nikt się chyba tego nie spodziewał – ani tego, że Wielki Brat będzie kobietą, ani że wybór padł na córkę Krystyny Czubówny. Co ciekawe, początkowo pojawiały się sugestie, że to słynna lektorka zwraca się do uczestników.

Barjasz od najmłodszych lat towarzyszyła mamie w pracy. Czubówna była przekonana, że złapie bakcyla. Ale zanim jej córka spróbowała swoich sił w zawodzie, ukończyła zarządzenie i marketing. – Wiedziałam, że nie potrafię pracować od 9 do 17. Chyba cały czas broniłam się przed czymś, przed czym nie powinnam – opowiadała.

Zobacz także: Triki urodowe z PRL-u. Testujemy

ycipk-1fafbq

Agnieszka została lektorką na poważnie w 2015 r. "Czytała Agnieszka Czubówna-Barjasz" – usłyszeli widzowie na końcu serialu dokumentalnego "Młodzi lekarze".

– Byłam w szoku, że w niektórych wypowiadanych przez nią zdaniach słyszałam siebie, swoje brzmienie, intonację, modulację głosu – tak na debiut zareagowała Krystyna Czubówna.

Poza tym córka Czubówny jest specjalistką od PR i prowadzi firmę swojej mamy. W 2017 r. wspólnie wzięły udział w sesji modowej marki Risk Made in Warsaw.

ycipk-1fafbq

Agnieszka Barjasz ma dwie córki, Zosię i Helenkę.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-1fafbq
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1fafbq

ycipk-1fafbq
ycipk-1fafbq