Trwa ładowanie...

Agnieszka Woźniak-Starak komentuje Nagrodę Nobla dla Tokarczuk. Fani zadowoleni: "Tęskniliśmy"

Agnieszka Woźniak-Starak nie udzielała się publicznie od śmierci męża. Teraz zabrała głos po wielkim sukcesie polskiej pisarki. Olga Tokarczuk dostała literacką Nagrodę Nobla.

Share
Agnieszka Woźniak-Starak komentuje Nagrodę Nobla dla Tokarczuk. Fani zadowoleni: "Tęskniliśmy"
Źródło: ONS.pl
d1kjpte

Olga Tokarczuk dostała literacką Nagrodę Nobla. Jej sukces skomentowała Agnieszka Woźniak-Starak. Po śmierci męża bardzo rzadko udziela się publicznie. Jednak tym razem postanowiła zrobić wyjątek i zabrać głos. Wyraziła na swoim profilu na Instagramie wielką dumę z wygranej polskiej pisarki.

"Polska znowu idzie w świat. I to w jakim stylu! Literacka Nagroda Nobla dla Olgi Tokarczuk, drugiej po Wisławie Szymborskiej Polki. Piękny dzień. Pani Olgo, jest Pani wielka!" - napisała. "Duma", "Wspaniała wiadomość" – komentowali fani pod wpisem dziennikarki.

Agnieszka Woźniak-Starak - Instagram

Agnieszka Woźniak-Starak ma sporą rzeszę fanów, którzy bardzo się ucieszyli z jej powrotu do mediów społecznościowych. "Dzień dobry pani Agnieszko, miło zobaczyć pani aktywność na Instagramie", "Tęskniliśmy", "Przesyłam dużo ciepła, pani Agnieszko", "Dobrze Cię widzieć, Aga" - czytamy w komentarzach. "Pani jest wielka, pani Agnieszko" - dodała jedna z osób.

d1kjpte

Olga Tokarczuk - Nagroda Nobla

Olga Tokarczuk otrzymała Literacką Nagrodę Nobla za "narracyjną wyobraźnię, która wraz z encyklopedyczną pasją reprezentuje przekraczanie granic, jako formę życia". To tematyka i główna oś jej książki "Bieguni" - jednej z najgłośniejszych i najszerzej komentowanych powieści ostatnich lat. Jej zwycięstwo skomentowali również m.in: Borys Szyc, Anna Dereszowska i Maja Ostaszewska.

Zobacz też: Rozwód tuż po ślubie? Kobiety boją się odejść, chociaż zostały zdradzone:

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1kjpte

Podziel się opinią

Share
d1kjpte
d1kjpte