ycipk-owdctq

Agnieszka Woźniak-Starak na zdjęciu sprzed lat. Może się zezłościć

Agnieszka Woźniak-Starak bardzo dba o swój wizerunek. Raczej nie dzieli się zdjęciami z czasów, gdy pracowała w TVP. Zrobił to teraz dziennikarz tej stacji. W komentarzach zawrzało.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Agnieszka Woźniak-Starak kiedyś wyglądała inaczej
Agnieszka Woźniak-Starak kiedyś wyglądała inaczej (Forum)
ycipk-owdctq

Agnieszka Woźniak-Starak na starym zdjęciu

"Z cyklu (bardzo!) stare zdjęcia, znalazłem ostatnio to! 2006 rok, krajowe eliminacje do Eurowizji w TVP. Agnieszka Szulim współprowadziła ten koncert, a ja chodziłem wtedy do liceum i przyjechałem na niego ze Skarżyska" – napisał na Instagramie dziennikarz TVP Mateusz Szymkowiak. "No i zrobiłem sobie pamiątkowe zdjęcie z panią z telewizora, a co! Jakoś tak przez te 13 lat trochę się zmieniliśmy" – dodał.

ycipk-owdctq

Agnieszka Woźniak-Starak wyglądała wtedy zupełnie inaczej niż dzisiaj. Była platynową blondynką, noszącą modnego wtedy boba z grzywką. Miała też mocny makijaż. Ówczesna stylizacja, turkusowa suknia odkrywająca plecy i korale pod kolor, dziś raczej by nie przeszła.

Fotografia wywołała niemałe poruszenie. "Padłam", "Agnieszka odmłodniała", "I to jest najlepsze" – piszą komentujący. Jeden zwrócił uwagę Szymkowiakowi, że powinien zmienić nazwisko prezenterki na obecne. "Woźniak-Starak!!!" – stwierdził.

Zobacz także: #11pytań o niewolnictwo i handel ludźmi CAŁOŚĆ

ycipk-owdctq

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne

ycipk-owdctq

ycipk-owdctq
ycipk-owdctq