GwiazdyAgnieszka Woźniak-Starak przerwała milczenie po śmierci męża. Piękny odzew ludzi

Agnieszka Woźniak-Starak przerwała milczenie po śmierci męża. Piękny odzew ludzi

Agnieszka Woźniak-Starak przerwała milczenie po śmierci męża. Piękny odzew ludzi
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Karolina Błaszkiewicz
13.09.2019 21:19

Agnieszka Woźniak-Starak zaskoczyła wszystkich, publikując pierwszy wpis po tragicznej śmierci męża. Podziękowała przyjaciołom i rodzinie. Może liczyć jednak i na ludzi, którzy znają ją tylko z ekranu.

Agnieszka Woźniak-Starak przerwała milczenie

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała przejmujący wpis na swoim koncie na Instagramie. Dziękuje w nim za to, że nie jest sama w najtrudniejszym momencie swojego życia. Wspomina w nim oczywiście tragicznie zmarłego męża, Piotra Woźniaka-Staraka, przyznając, że nie jest w stanie podzielić się jego zdjęciem i że nie wie, jak poradzi sobie bez niego. Może być natomiast pewna, że tysiące osób myślą o niej i chociaż wirtualnie przesyłają jej wsparcie.

Naprawdę łatwo się wzruszyć, czytając komentarze internautów. "Śmierć jest niczym. To tak, jakbym się wymknął do sąsiedniego pokoju. Jestem wciąż sobą i Ty jesteś sobą. Czymkolwiek dla siebie byliśmy, tym jesteśmy nadal. Nazywaj mnie moim dawnym imieniem, mów do mnie tak, jak zawsze mówiłaś. Nie zmieniaj tonu, nie przybieraj na siłę poważnej i smutnej miny. Śmiej się; tak jak zawsze śmialiśmy się z żartów, które bawiły nas oboje. Baw się, uśmiechaj, myśl o mnie. Módl się za mnie. Niech moje imię zawsze będzie wymawiane zwyczajnie, bez śladu cienia. Niech wypowiadane będzie bez nacisku, bez cienia żałoby. Życie znaczy to samo, co zawsze znaczyło. Dlaczego miałbym zniknąć z twojego serca, skoro zniknąłem tylko z oczu? Czekam na ciebie, tylko przez krótką chwilę, aż przyjdzie twój czas. Jestem gdzieś blisko, pamiętaj. W sąsiednim pokoju, lub tuż za rogiem. Wszystko jest w porządku" - cytuje H. Scott Hollanda jedna z obserwujących Woźniak-Starak osób.

Z komentarzy wyłania się jasny przekaz: Agnieszko, możesz na nas liczyć.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także