ModaAleksandra Kwaśniewska chwali się mężem. Jej zdjęcie z wycieczki rozbawiło fanów

Aleksandra Kwaśniewska chwali się mężem. Jej zdjęcie z wycieczki rozbawiło fanów

Aleksandra Kwaśniewska chwali się mężem. Jej zdjęcie z wycieczki rozbawiło fanów
Źródło zdjęć: © ONS.pl
aps

16.05.2020 10:21, aktual.: 07.02.2021 09:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aleksandra Kwaśniewska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z mężem, Kubą Badachem. Opatrzyła je zabawnymi podpisami, które z chęcią komentowali jej obserwatorzy. W jednej z odpowiedzi zaznaczyła, że ich stylizacja miała być "seksi".

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach poznali się w 2009 roku w studiu Radia Zet. Przyszły mąż wręczył jej wówczas swoja płytę, a ona przyznała, że jest fanką jego twórczości. Para po jakimś czasie zaczęła się regularnie spotykać, strzegąc swojej prywatności. Obecnie również dbają o to, aby żadne szczegóły ich relacji nie przedostawały się do mediów. Nie stronią jednak od publikowania luźnych zdjęć w mediach społecznościowych.

Ostatnio Ola Kwaśniewska przedstawiła zabawną sytuację z życia codziennego. Wysłała swojego męża do sklepu po awokado i koperek. Kuba Badach, dusza artystyczna, przyniósł pietruszkę i mango. Sytuacja tak rozbawiła celebrytkę, że opisała ją na Instagramie.

Aleksandra Kwaśniewska opublikowała zdjęcie z Kubą Badachem

Najnowszy wpis Oli Kwaśniewskiej to zdjęcie z wycieczki. Wykonał je jej szwagier. Zdjęcie przedstawia parę w luźnej stylizacji, z walizkami w ręku. Jeden z obserwatorów zauważył, że wyglądają na wystraszonych. Córka byłego prezydenta odpowiedziała w zabawny sposób, że tak wyglądają, gdy chcą być "seksi". Pod postem pojawiło się również wiele innych komentarzy. "Pan Kuba przypomina mi trochę Profesora z serialu 'Dom z Papieru'", "Ogólnie rzecz biorąc, jest pani piękną kobietą, ale te nogi" – skomentowali obserwatorzy profilu.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach pobrali się 22 września 2012 roku w Katedrze Polowej Wojska Polskiego NMP Królowej Polski. Ich ślub był jednym z najczęściej omawianych wydarzeń. W ubiegłym roku małżonkowie świętowali dziesięciolecie związku.

Zobacz także: Body mind z Agnieszką Aftyką. Poznaj najlepsze techniki relaksujące

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (228)
Zobacz także