Trwa ładowanie...
d2893o9

Szymon Hołownia spaceruje z rodziną. "Równouprawnienie zaczyna się w domu"

Szymon Hołownia ubiega się o fotel prezydenta RP. W mediach społecznościowych z zaangażowaniem prowadzi kampanię i buduje zaufanie wyborców. Nie zaniedbuje przy tym rodziny. Ostatnio opublikował zdjęcie ze spaceru z żoną Urszulą i córeczką Marysią.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szymon Hołownia, niezależny kandydat na prezydenta
Szymon Hołownia, niezależny kandydat na prezydenta (ONS.pl)
d2893o9

Według najnowszych sondaży Szymon Hołownia może liczyć na prawie 20 proc. poparcia w wyborach prezydenckich. 45 proc. respondentów deklaruje chęć głosowania na obecnego prezydenta Andrzeja Dudę – wynika z sondażu przeprowadzonego na zlecenie "Rzeczpospolitej".

Pod znakiem zapytania pozostaje wciąż termin wyborów. Niezależny kandydat Szymon Hołownia nie zwalnia jednak w prowadzonej przez siebie kampanii. Jest szczególnie obecny w mediach społecznościowych, gdzie regularnie organizuje spotkania z wyborcami.

Urszula Brzezińska-Hołownia skradła serca wyborców męża

Ostatnio opinii publicznej dała się poznać bliżej jego żona, Urszula Brzezińska-Hołownia. Fani i wyborcy Szymona Hołowni ją pokochali. Urszula Brzezińska-Hołownia jest zawodowym oficerem i pilotem myśliwca MiG-29. Wybór tego nietypowego zawodu, pewność siebie i lekkość bycia sprawiły, że każda aktywność z jej udziałem spotyka się z ogromnym i pozytywnym odzewem.

d2893o9

Szymon Hołownia i Urszula Brzezińska-Hołownia spacerują po lesie

Kandydat na prezydenta w szczególności na swoim koncie na Instagramie pokazuje życie rodzinne. Ostatnio opublikował zdjęcie ze spaceru z żoną i córeczką. W opisie pod fotografią poruszył kwestię równouprawnienia. Napisał, że partnerstwo w domu i w rodzinie to wzajemne traktowanie swoich potrzeb i siebie jak równych sobie. "Równouprawnienie zaczyna się w domu, daje poczucie wartości i pewność siebie. Możemy wtedy sięgać po maksimum swoich możliwości. Jesteśmy odważniejsi, bardziej świadomi i chcemy się rozwijać. Słuchajmy siebie nawzajem i szanujmy wzajemnie swoje potrzeby" – napisał Szymon Hołownia.

"Najwięcej wynosimy z domu. Piękne i naturalne zdjęcie", "Panie Szymonie! Słuchałam pana, a dzisiaj wysłuchałam podcastu z pańską żoną. Jesteście wspaniałymi ludźmi. Taka właśnie widzę parę prezydencką", "miły widok"– skomentowali post obserwatorzy profilu Hołowni.

Zobacz także: Aleksandra Kisiel mówi urodzie. Jak zadbać o cerę?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2893o9

Podziel się opinią

Share
d2893o9
d2893o9