Trwa ładowanie...

Aleksandra Żebrowska komentuje publikacje o ciąży. Padły gorzkie słowa

Po tym, jak żona Michała Żebrowskiego poinformowała, że spodziewa się kolejnego dziecka, w mediach pojawiło się mnóstwo publikacji na ten temat. Nie wszystkie przedstawiły informację rzetelnie. Żebrowska interweniowała, by wyjaśnić sprawę.

Aleksandra Żebrowska skomentowała doniesienia o ciąży Aleksandra Żebrowska skomentowała doniesienia o ciąży Źródło: AKPA
de7ihcs
de7ihcs

W niedzielę Aleksandra Żebrowska poinformowała, że spodziewa się dziecka. Żona aktora Michała Żebrowskiego opublikowała na Instagramie zdjęcie z pozytywnym wynikiem testu ciążowego. Dodała do niego zabawny opis odnoszący się to testów na COVID:

"Dwie kreski mimo szczepienia #toniecovid #tomichał" - napisała.

Aleksandra Żebrowska wyjaśnia, w której jest ciąży

Krótko po publikacji posta media natychmiast podchwyciły temat. Wiadomość pojawiła się na wielu portalach internetowych. Aleksandra Żebrowska najwyraźniej prześledziła newsy, bo odniosła się do nich na Instagramie. Zamieściła screeny nagłówków internetowych z wyjaśnieniem, że nie jest w czwartej, jak napisało wiele portali, lecz w ósmej ciąży.

de7ihcs
@olazebrowska
Źródło: @olazebrowska

Aleksandra Żebrowska o poronieniach

Aleksandra i Michał Żebrowscy obecnie są rodzicami trzech synów: Franciszka, Henryka i Feliksa. Jednak, jak jakiś czas temu zdradziła Żebrowska, droga do założenia rodziny była długa i wyboista.

W październiku 2019 roku Aleksandra Żebrowska wyznała, że kilkakrotnie poroniła ciążę. Zdradziła wówczas na Instagramie, że była w ciąży siedmiokrotnie, lecz cztery z nich nie zakończyły się szczęśliwie. Szczegółowo opowiedziała swoją historię na łamach "Wysokich Obcasów".

de7ihcs

Do pierwszego poronienia doszło, kiedy Żebrowska miała 24 lata i miała już pierwszy poród za sobą. Pierwszy syn Franciszek szczęśliwie przyszedł na świat rok wcześniej, więc nic nie zwiastowało, że za drugim razem będzie inaczej. Jednak stało się inaczej.

"Michał odbierał w poczekalni gratulacje od jednego z przyszłych ojców: 'Panie Michale, szacun za »Wiedźmina«', podczas gdy ja z czerwonymi oczami starałam się uśmiechać, żeby nikt się nie domyślił, co się stało. Pamiętam, że jakaś pielęgniarka się nad nami wtedy zlitowała i wzięła nas do oddzielnego pokoju" - wyznała.

Małżonkowie nie zrazili się jednak i podejmowali kolejne próby. Następną ciążę Żebrowska poroniła w 10. tygodniu, później problemem był krwiak na macicy, z kolejnej szczęśliwie przyszedł na świat drugi syn Henryk. Kolejna ciąża okazała się być ciążą pozamaciczną. Z kolejnej narodził się trzeci syn Feliks.

de7ihcs

Obecnie Aleksandra Żebrowska jest w ósmej ciąży i już wkrótce zostanie mamą po raz czwarty. Przyszłej mamie życzymy dużo zdrowia!

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Aleksandra Żebrowska pokazuje prawdziwy obraz macierzyństwa

de7ihcs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
de7ihcs