GwiazdyKilka lat temu odeszła z "Na Wspólnej". Wybrała zajęcie z dala od show-biznesu

Kilka lat temu odeszła z "Na Wspólnej". Wybrała zajęcie z dala od show-biznesu

Ilona Wrońska dziś (AKPA)
Ilona Wrońska dziś (AKPA)

07.02.2022 09:49, aktual.: 10.02.2022 14:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ilona Wrońska znana jest wielu Polakom dzięki roli w "Na Wspólnej". Kilka lat temu aktorka zrezygnowała z udziału w słynnej produkcji TVN. Artystka postanowiła zainwestować w swój własny biznes. Co robi dziś?

Ilona Wrońska zdobyła popularność dzięki udziałowi w serialu "Na Wspólnej". To właśnie na jego planie przez niemal 15 lat wcielała się w postać Kingi Brzozowskiej. Ku zaskoczeniu wielu, w 2018 r. zniknęła z produkcji.

- Czułam potrzebę zmiany. Miałam poczucie, że przez ten czas spędzony na planie "Na Wspólnej" zarówno wzięłam jak i dałam z siebie tyle, ile można było, żegnając się z serialem, wiedziałam więc, że powrotu nie będzie - aktorka przyznała w rozmowie z "Super Expressem".

Biznes Ilony Wrońskiej i Leszka Lichoty

Wrońska nie ukrywa, że zawód, jaki w raz z mężem Leszkiem Lichotą uprawiają, bywa niezwykle trudny i niepewny. Małżeństwo postanowiło więc zainwestować w rozwój swojego własnego biznesu. Niemalże rok temu otworzyli Forrest Glamp w Beskidzie Niskim.

- Już od dawna myśleliśmy o stworzeniu czegoś, co dałoby nam większą stabilność. Postawiliśmy na turystykę nieprzypadkowo, ponieważ Leszek jest po technikum hotelarskim i miał na ten temat pewne pojęcie, ja z kolei skończyłam technikum rolnicze, więc temat bliskości ziemi i natury nie jest mi obcy. [...] A dlaczego glamping? Chcieliśmy stworzyć coś nieoczywistego, co nie jest w Polsce zbyt powszechne, zaproponować coś nowego, trochę innego - aktorka podsumowuje w wywiadzie dla "Super Expressu".

Dojrzała miłość aktorskiej pary

Przypomnijmy, że Ilona Wrońska i Leszek Lichota są w związku od niemal 20. lat. Mają dwójkę nastoletnich dzieci. Czy według aktorki istnieje przepis na udany związek? - Nie można trzymać kogoś kurczowo przy sobie. Musimy mieć własne pole do działania, rozwijać swoje pasje, spotykać się ze swoimi przyjaciółmi. Ale też nie można pozwolić drugiej osobie na wszystko. Pewne zasady muszą obowiązywać. Nad związkiem trzeba cały czas pracować. Nic nie jest dane na wieki - artystka podkreśla w rozmowie z Pomponikiem.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także