Trwa ładowanie...

Anja Rubik kończy 35 lat. Napisała coś ważnego

Anja Rubik jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich modelek. Z okazji swoich 35. urodzin podzieliła się pewną refleksją.
Share
Anja Rubik świętuje urodziny
Anja Rubik świętuje urodzinyŹródło: Instagram / Anja Rubik
d2yq6ft

Rubik zrobiła oszałamiającą karierę za granicą - była i jest zatrudniana przez największe domy mody, ale nie tylko ona ją interesuje. Poza wybiegiem modelka angażuje się w politykę, prawa kobiet i ochronę środowiska.

Rubik namawia Polki do strajków. W komentarzach piekło

Niedawno wywołała krajową dyskusję na temat seksualności, tworząc akcję Sex Ed Pl. Nie boi się krytykować polskiego rządu, otwarcie wspiera społeczność LGBT. Ostatnio zwraca zaś uwagę na zanieczyszczenie oceanów. Wyrażane przez nią poglądy często spotykają się z krytyką, którą Rubik niespecjalnie się przejmuje.

d2yq6ft

Rubik uderza w PiS w brytyjskiej gazecie. "Jestem wrogiem nr 1"

Dzisiaj, z okazji urodzin, modelka skupia się tylko na tym, co dobre. "Dziś moje urodziny! Zawsze powtarzam, ze jest to dobry moment by być wdzięcznym" – pisze pod fotografią uradowanego jeża. "Dlatego też, właśnie dzisiaj, planuję świętować, że przeżyłam kolejny rok na tej pięknej planecie w zdrowiu, w towarzystwie przyjaciół, miłości, pasji i inspiracji" – dodaje. Nic, tylko brać z niej przykład.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2yq6ft

Podziel się opinią

Share
d2yq6ft
d2yq6ft