GwiazdyAnja Rubik pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Trudno ją poznać

Anja Rubik pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Trudno ją poznać

Anja Rubik pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Trudno ją poznać
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Karolina Błaszkiewicz
04.09.2018 14:26, aktualizacja: 04.09.2018 15:26

Anja Rubik wróciła do szkolnych czasów. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie z 1990 r., kiedy modelka miała 7 lat. Trudno było wówczas przewidzieć jak wielka kariera czeka na małą Anję, co tylko potwierdza regułę, że każdy jest kowalem swojego losu.

Duże oczy i nieśmiały, delikatny uśmiech. Dziewczynka ze szkolnego zdjęcia nie przypomina modelki światowej sławy, jaką jest dziś Anja Rubik. Jako kilkulatka mieszkała z rodziną w Afryce. W czasie pobytu zobaczyła teledysk "Too funky" George'a Michaela z udziałem Evy Herzigovej i Lindy Evangelisty. Wtedy zamarzyła jej się podobna kariera.

Marzenie towarzyszyło Anji po powrocie do Polski. W 1997 r. wzięła udział w konkursie Elite Model Look, który stał się jej przepustką do wielkiego świata mody. Jako 15-latka zadebiutowała na wybiegu w Mediolanie, potem był Paryż i Nowy Jork.

Dziś Rubik nie jest już tylko modelką, ale i aktywistką. Z małej dziewczynki została jej ciekawość świata i otwartość na inność, pozbyła się za to nieśmiałości i chętnie pokazuje ciało. Fani piszą: "I któż by wtedy przypuszczał że ta dziewczynka z grzyweczką będzie kiedyś światowej sławy modelką".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl