ycipk-1c03d8

Anja Rubik pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Trudno ją poznać

Anja Rubik wróciła do szkolnych czasów. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie z 1990 r., kiedy modelka miała 7 lat. Trudno było wówczas przewidzieć jak wielka kariera czeka na małą Anję, co tylko potwierdza regułę, że każdy jest kowalem swojego losu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anja Rubik wróciła do szkoły
Anja Rubik wróciła do szkoły (Instagram.com)
ycipk-1c03d8

Duże oczy i nieśmiały, delikatny uśmiech. Dziewczynka ze szkolnego zdjęcia nie przypomina modelki światowej sławy, jaką jest dziś Anja Rubik. Jako kilkulatka mieszkała z rodziną w Afryce. W czasie pobytu zobaczyła teledysk "Too funky" George'a Michaela z udziałem Evy Herzigovej i Lindy Evangelisty. Wtedy zamarzyła jej się podobna kariera.

Marzenie towarzyszyło Anji po powrocie do Polski. W 1997 r. wzięła udział w konkursie Elite Model Look, który stał się jej przepustką do wielkiego świata mody. Jako 15-latka zadebiutowała na wybiegu w Mediolanie, potem był Paryż i Nowy Jork.

ycipk-1c03d8

Dziś Rubik nie jest już tylko modelką, ale i aktywistką. Z małej dziewczynki została jej ciekawość świata i otwartość na inność, pozbyła się za to nieśmiałości i chętnie pokazuje ciało. Fani piszą: "I któż by wtedy przypuszczał że ta dziewczynka z grzyweczką będzie kiedyś światowej sławy modelką".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1c03d8

ycipk-1c03d8
ycipk-1c03d8