Blisko ludziAnna Dereszowska urodziła. Właśnie wybrała się na pierwszy spacer

Anna Dereszowska urodziła. Właśnie wybrała się na pierwszy spacer

Anna Dereszowska urodziła.
Anna Dereszowska urodziła.
Źródło zdjęć: © AKPA

16.11.2021 18:01

Anna Dereszowska ostatnio poinformowała fanów, że jej dziecko jest już na świecie. Świeżo upieczona mama wyrwała się właśnie po raz pierwszy z domu. Niestety nie na upragnione zakupy czy zabiegi upiększające. Jak wspomniała, o spacerze też może jeszcze pomarzyć. Gdzie więc popędziła świeżo Dereszowska?

Aktorka nie zdradziła imienia i płci swojej pociechy. To jest nadal tajemnica rodzinna, choć wszystko wskazuje, że Dereszowska doczekała się syna. Za pośrednictwem mediów społecznościowych gwiazda natomiast podała, że jej dziecko jest zdrowe i ma się bardzo dobrze. Nawet wstawiła na swój profil fotografię noworodka. Artystka w kolejnym wpisie podała, że wstrzymuje się jeszcze ze spacerem ze swoją latoroślą. Oprócz brzydkiej pogody, w Warszawie jest duży smog, który oczywiście nie sprzyja takim wyprawom.

Anna Dereszowska wyrwała się z domu

Macierzyństwo to cudowny okres, ale też bardzo trudny dla świeżo upieczonych rodziców. Anna Dereszowska została mamą po raz trzeci, więc ma dużą wiedzę na temat pielęgnacji i opieki nad noworodkiem. Ma świadomość również, jak ważny jest odpoczynek matki. W najnowszym poście wspomniała, że miałaby ochotę na zrobienie sobie paznokci, zabieg u kosmetyczki, czy wizytę u fryzjera. Niestety pozostaje jej na razie cieszyć się z innych rzeczy. Mianowicie spaceru, niestety nie po parku, ale po spożywczaku i nie z wizyty u ulubionego stylisty, ale u mechanika. Aktorka bowiem, wymieniła dziś opony z letnich na zimowe.

Aktywna mama opublikowała do tego swoje zdjęcie w jesiennym outficie i z szerokim uśmiechem na twarzy. Widać, że to dla niej wielka radość, po raz kolejny zostać mamą.

Nie czuła się zbyt dobrze

W trakcie ciąży aktorka udzielała wywiadów, w których informowała, że nie zawsze dobrze się czuje. Tym bardziej teraz cieszy się, że dziecko urodziło się zdrowe, a ona szybko wróciła do niewielkich aktywności.

40-latka związana jest z Danielem Duniakiem, z którym wychowuje 6-letniego syna, a także nastoletnią córkę z poprzedniego związku. Parze zależy na prywatności, ale czasami, dla obserwatorów na Instagramie robi wyjątki i informuje o swoich życiowych planach, sukcesach i ważnych wydarzeniach.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także