Blisko ludziAnna Kalczyńska opublikowała zdjęcie z rodziną. Wzruszający podpis pod fotografią

Anna Kalczyńska opublikowała zdjęcie z rodziną. Wzruszający podpis pod fotografią

Anna Kalczyńska opublikowała zdjęcie z rodziną. Wzruszający podpis pod fotografią
Źródło zdjęć: © ONS.pl
23.11.2019 09:59, aktualizacja: 23.11.2019 10:56

Anna Klaczyńska wczorajszy wieczór spędziła z rodziną. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie z najbliższymi. Podpis pod fotografią chwyta za serce.

Anna Kalczyńska bardzo ceni sobie czas spędzony z rodziną. Szczególnie teraz, kiedy są pogrążeni w żałobie. Dziennikarka opublikowała zdjęcie z najbliższymi.

"Dziady”. Premiera. Mama i my. Mieli wystąpić w tym spektaklu razem - mama z tatą. Tata miał tu być z nami dzisiaj. I był." – napisała pod zdjęciem.

Obserwatorzy Anny Kalczynskiej byli wzruszeni jej słowami. Pod zdjęciem posypało się wiele komentarzy. Fani chcieli okazać wsparcie i zrozumienie. "Jesteście wspaniali. W czasie premiery myślami byłam z wami", " Wspaniale mieć rodzinę, która jest z nami na dobre i na złe"," Oj, był na pewno z wami"," Pięknie, rodzina zawsze najważniejsza" – pisali internauci.

Krzysztof Kalczyński

11 września Anna Kalczyńska pożegnała swojego ojca Krzysztofa Kalczyńskiego, który był popularnym aktorem serialowym, znanym przede wszystkim z ról w "Klanie" czy w "Na Wspólnej". Pod koniec lat 50. pracował jako muzyk w Teatrze Narodowym, później ukończył studia na wydziale reżyserii muzycznej w PWSM w Warszawie i Wydziale Aktorskim PWST w Krakowie.

Krzysztof Kalczyński wystąpił w kilkudziesięciu produkcjach filmowych i telewizyjnych, m.in. "Stawka większa niż życie", "Janosik", "Doktor Judym", "Klan", "Na Wspólnej", "Popiełuszko. Wolność jest w nas". Ostatni raz pojawił się na ekranie w spektaklu telewizyjnym "Wojna – moja miłość" z 2017 r.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta