Trwa ładowanie...
drw6lwt

Anna Korcz o wychowywaniu dzieci. Mówi, na czym jej zależy

Anna Korcz zdradziła swój sposób na wychowywanie dzieci. "Zawsze byłam wierna zdrowej relacji między rodzicem i dzieckiem, czyli: mama jest od tego, żeby do niej przyjść z najtrudniejszym problemem, przytulić się i wypłakać" – powiedziała w rozmowie z czasopismem "Świat&Ludzie".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Korcz ma trójkę dzieci
Anna Korcz ma trójkę dzieci (ONS.pl)
drw6lwt

Anna Korcz – dzieci

Anna Korcz ma 50 lat. Gwiazda ma trójkę dzieci. Dwie córki z Robertem Korczem oraz syna, który jest owocem jej związku z Pawłem Pigoniem. W rozmowie z czasopismem "Świat&Ludzie" gwiazda zdradziła swój sposób na wychowywanie dzieci. Okazuje się, że Korcz nie chce być dla nich przyjaciółką.

drw6lwt

"Ania wyprowadziła się z domu już 10 lat temu, niedawno wyszła za mąż. Kasia od dwóch lat studiuje w Londynie. Natomiast zawsze byłam wierna zdrowej relacji między rodzicem i dzieckiem, czyli: mama jest od tego, żeby do niej przyjść z najtrudniejszym problemem, przytulić się i wypłakać" – powiedziała gwiazda.

Anna Korcz nie chce być przyjaciółką swoich dzieci

Korcz dodała również, że największą radością jest dla niej sytuacja, w której dzieci są jej wdzięczne za pomoc.

"Nigdy nie starałam się wejść w rolę przyjaciółki. Miały od tego koleżanki. Gdy dorosły, przyjaźniły się ze swoimi chłopakami. Ja pełniłam i wciąż pełnię inną rolę w ich życiu" – zdradziła aktorka

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

drw6lwt

Podziel się opinią

Share
drw6lwt
drw6lwt